TANGLE TEEZER

TANGLE TEEZER Salon Elite Dolly Pink- Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów (różowa)

34,99 zł
Indeks: 5060173375003
Niezależnie od tego, czy są krótkie, długie, bardzo czy tylko trochę splątane - z każdym typem włosów skutecznie poradzi sobie ta wyjątkowa szczotka od TANGLE TEEZER. Jej ergonomiczny kształt sprawia, że bardzo dobrze leży w dłoni, dlatego bez wysiłku i szarpania rozczeszesz nią zarówno suche jak i mokre włosy. Regularne czesanie sprawia, że włosy są gładkie i przestają się elektryzować. Szczotka jest nie tylko użyteczna - czesząc się nią fundujesz sobie wspaniały, relaksujący masaż głowy i pobudzasz do wzrostu nowe włosy. Wypróbuj już dziś! Rezultat: - Szybkie i bezbolesne rozczesywanie włosów - Delikatny masaż skóry głowy - Gładka i lśniąca fryzura - Możliwość stosowania na mokre i suche włosy Nagrody i wyróżnienia: - HAIR Innovati...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Niezależnie od tego, czy są krótkie, długie, bardzo czy tylko trochę splątane - z każdym typem włosów skutecznie poradzi sobie ta wyjątkowa szczotka od TANGLE TEEZER.

Jej ergonomiczny kształt sprawia, że bardzo dobrze leży w dłoni, dlatego bez wysiłku i szarpania rozczeszesz nią zarówno suche jak i mokre włosy. Regularne czesanie sprawia, że włosy są gładkie i przestają się elektryzować. Szczotka jest nie tylko użyteczna - czesząc się nią fundujesz sobie wspaniały, relaksujący masaż głowy i pobudzasz do wzrostu nowe włosy. Wypróbuj już dziś!

Rezultat:

- Szybkie i bezbolesne rozczesywanie włosów
- Delikatny masaż skóry głowy
- Gładka i lśniąca fryzura
- Możliwość stosowania na mokre i suche włosy

Nagrody i wyróżnienia:

- HAIR Innovation 2008
- Best Beauty Innovation 2008
- HAIR Can't live without product 2008
- Cosmpolitan: Beauty Awards 2010
- Your Hair: Best Hair Buys 2011
- Best Backstage Hair Product
- Grazia: Best in Beauty
- The Queen's Awards For Enterprise: Innovation 2012.

5060173375003

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
TANGLE TEEZER
RODZAJ PRODUKTU
SZCZOTKI I GRZEBIENIE

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję