L'OREAL

LOREAL Oxydant Creme Stabilised 12% 1000ml - Stabilizowana woda utleniona w kremie

44,99 zł
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 3474630449244
LOREAL Oxydant Creme to stabilizowana woda utleniona w kremie, o stężeniu 12%, przeznaczona głównie do łączenia z pielęgnującymi kremami koloryzującymi z serii: Majirel, Majirouge i Majicontrast. Takie połączenie da Ci nieograniczone możliwości kreacji kolorem i zapewni pielęgnację Twoim włosom w trakcie jak i po całym procesie koloryzacji. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia precyzyjną aplikację i pewne trzymanie. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich.   Sposób użycia: Stosuj wraz z kremami koloryzującymi z serii: Majirel, Majirouge i Majicontrast. Zmieszaj zawsze w odpowiednich proporcjach. Przestrzegaj instrukcji zawartej na opakowaniu. Rezultat: - Połączenie z kremami koloryzując...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

LOREAL Oxydant Creme to stabilizowana woda utleniona w kremie, o stężeniu 12%, przeznaczona głównie do łączenia z pielęgnującymi kremami koloryzującymi z serii: Majirel, Majirouge i Majicontrast.

Takie połączenie da Ci nieograniczone możliwości kreacji kolorem i zapewni pielęgnację Twoim włosom w trakcie jak i po całym procesie koloryzacji. Ergonomiczny kształt butelki zapewnia precyzyjną aplikację i pewne trzymanie. Produkt jest przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego w salonach fryzjerskich.  

Sposób użycia: Stosuj wraz z kremami koloryzującymi z serii: Majirel, Majirouge i Majicontrast. Zmieszaj zawsze w odpowiednich proporcjach. Przestrzegaj instrukcji zawartej na opakowaniu.

Rezultat:

- Połączenie z kremami koloryzującymi Loreal z serii Majirel, Majirouge i Majicontrast gwarantuje uzyskanie wielowymiarowej, ponadczasowej koloryzacji.

3474630449244

Opis

LINIA PRODUKTOWA
LOREAL OXYDANT
POJEMNOŚĆ
od 501ml do 1500ml
RODZAJ PRODUKTU
KOLORYZACJA

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję