I LOVE

Ambicją właścicieli brytyjskiej firmy I Love… było stworzenie linii kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała o oryginalnym, silnym i niespotykanym dotąd zapachu, który pozostaje na skórze przez wiele godzin. 

Być może marzyłaś o maśle do ciała, który pachniałoby jak egzotyczna mieszanka mango i papai bądź o skutecznym kremie do rąk, którego zapach przywodziłby na myśl truskawki w bitej śmietanie, jakimi zajadałaś się będąc małą dziewczynką. Wszystkie te marzenia urzeczywistnią się dzięki firmie I Love…, która jak żadna inna potrafi nadać swoim kosmetykom niestandardową, niezwykle silną i przyjemną woń. 

Dyrektor zarządzający I Love…, James Brown, podkreśla, że jego ambicją było opracowanie produktów, których zapach będzie kojarzył się ze szczęściem i zadowoleniem; przywoła najpiękniejsze wspomnienia z beztroskiego dzieciństwa. Piękny zapach i zachwycający, barwny design – takie właśnie są preparaty I Love….

Jeśli szukasz kosmetyków, które pozwolą Ci na relaksującą kąpiel po długim dniu pracy lub wielogodzinnej podróży – I Love… będą idealne!