WELLA

WELLA Color Touch Plus 44/05 60ml - Intensywny Farba, krem koloryzujący

32,99 zł
Indeks: 8005610545592

Color Touch Wella Professionals to produkt numer jeden do tonowania włosów, z nową wolną od amoniaku formułą Light Color. Zwiększa ona wielowymiarowość kolorów i nadaje większy połysk. Kremowa konsystencja daje się dobrze i szybko rozprowadzić, co znacznie skraca czas usługi i jeszcze lepiej podkreśla kolor włosów nadając im naturalną głębię. Specjaliści z Wella tworząc linię Color Touch Plus, dodali do palety 16 odcieni i otworzyli przed fryzjerami jeszcze większe możliwości w kreowaniu modnych i trwałych odcieni. Zawarte w formule naturalne woski i włókna proteinowe, chronią połysk włosów, a kwiatowo-owocowa mieszanka zielonej herbaty i owoców limonki, tworzy unikalną nutę zapachową.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Color Touch Wella Professionals to produkt numer jeden do tonowania włosów, z nową wolną od amoniaku formułą Light Color. Zwiększa ona wielowymiarowość kolorów i nadaje większy połysk. Kremowa konsystencja daje się dobrze i szybko rozprowadzić, co znacznie skraca czas usługi i jeszcze lepiej podkreśla kolor włosów nadając im naturalną głębię. Specjaliści z Wella tworząc linię Color Touch Plus, dodali do palety 16 odcieni i otworzyli przed fryzjerami jeszcze większe możliwości w kreowaniu modnych i trwałych odcieni. Zawarte w formule naturalne woski i włókna proteinowe, chronią połysk włosów, a kwiatowo-owocowa mieszanka zielonej herbaty i owoców limonki, tworzy unikalną nutę zapachową. Linia Color Touch Plus skutecznie pokrywa siwe włosy, gdy ich udział jest mniejszy niż 70 %.

Sposób użycia: Produkt profesjonalny , przeznaczony do użytku w salonach fryzjerskich. Wymaga połączenia z odpowiednim oksydantem. Szczegóły na ulotce dołączonej do opakowania. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień.

Rezultat:

- Pogłębienie i podkreślenie naturalnego koloru włosów
- Wyrównanie lub zintensyfikowanie odcienia
- Pokrycie siwych włosów do 70%
- Trwałość od 20 do 24 myć

8005610545592

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
COLOR TOUCH PLUS
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml
RODZAJ PRODUKTU
KOLORYZACJA

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję