GHD

GHD Platinum Styler Gift Set Nocturne Collection - Zestaw: Prostownica z akcesoriami

959,00 zł
Indeks: 5060478655671

Nie lubisz iść na kompromisy: proste ale zniszczone włosy? Teraz możesz mieć idealnie proste i mocne, zdrowe włosy dzięki zestawowi GHD Platinium+ Nocturne Collection. Prostownica, która zna potrzeby twoich włosów.

Ilość
Towar dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Nawet grube i kręcone włosy, już po jednym pociągnięciu prostownicy GHD Platinium stają się proste. Ogranicza to kontakt urządzenia z pasmami, co dobrze wpływa na ich kondycję. Prostownica utrzymuje stałą temperaturę 185°C. Zapewniają to trzy czujniki umieszczone na każdej płytce. Gładkie płytki nie ciągną i nie plączą włosów. Ich wyprofilowane krawędzie ułatwiają tworzenie fal i loków. Urządzenie automatycznie wyłącza się po 30 min. bezczynności. Prostownica posiada uniwersalne napięcie, możesz wiec zabrać ją w każdą podróż. Długi, obrotowy kabel ułatwia manewrowanie urządzeniem. Ta limitowana edycja zachwyca fioletowymi kolorami, obecnymi również na płytkach. W zestawie znajdziesz również kosmetyczkę termoochronną i dwa lakiery, które kolorami nawiązują do wzoru na prostownicy. Teraz jesteś gotowa do wyjścia.

Cechy:

- Technologia ultra-zone®
- Stała temperatura 185 stopni C, sprawdzana 250 razy na minutę
- Gładkie, precyzyjnie wykończone płytki
- Uniwersalne napięcie
- Automatyczny wyłącznik po 30 minutach użytkowania
- 2,7m obrotowy przewód
- Zestaw zawiera: prostownicę ghd Platinium+ Nocturne, matę termoochronną oraz dwa lakiery do paznokci kolorystycznie dobrane do prostownicy

5060478655671

Opis

LINIA PRODUKTOWA
GHD

Specyficzne kody

Nowy produkt

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję