L'OREAL

LOREAL Tecni Art Fix Max 200ml - Extra mocny żel strukturyzujący

49,99 zł
Indeks: 30165519

Jeśli szukasz kosmetyku, który na cały dzień idealnie utrwaliłby zarówno nowoczesną, niebanalną stylizację, jak i tradycyjny look - ten ekstra mocny żel od LOREAL jest wprost stworzony dla Ciebie! Wyjątkowa formuła Tecni Art Fix Max sprawia, że nie pozostawia on widocznego osadu ani żadnych śladów na włosach. Żel zaraz po nałożeniu błyskawicznie się wchłania. Dzięki zawartości filtrów UV chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zapewnia maksymalne utrwalenie włosów na poziomie 6/6. Produkt posiada lekką konsystencję oraz świeży zapach. Całość zamknięta w poręcznym opakowaniu ułatwiającym aplikację produktu. Utrwal swoją fryzurę i wypróbuj żel Fix Max już dziś!

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Jeśli szukasz kosmetyku, który na cały dzień idealnie utrwaliłby zarówno nowoczesną, niebanalną stylizację, jak i tradycyjny look - ten ekstra mocny żel od LOREAL jest wprost stworzony dla Ciebie!

Wyjątkowa formuła Tecni Art Fix Max sprawia, że nie pozostawia on widocznego osadu ani żadnych śladów na włosach. Żel zaraz po nałożeniu błyskawicznie się wchłania. Dzięki zawartości filtrów UV chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zapewnia maksymalne utrwalenie włosów na poziomie 6/6. Produkt posiada lekką konsystencję oraz świeży zapach. Całość zamknięta w poręcznym opakowaniu ułatwiającym aplikację produktu. Utrwal swoją fryzurę i wypróbuj żel Fix Max już dziś!  

Sposób użycia: Aby utrwalić fryzurę, nakładaj żel dłońmi. Aby podkreślić wybrane pasma, nakładaj miejscowo palcami.

Rezultat:

- Szybkie utrwalenie fryzury
- Brak śladów na włosach
- Ochrona przed promieniami UV - Maksymalne utrwalenie

30165519

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
LINIA PRODUKTOWA
TECNI ART
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml
RODZAJ PRODUKTU
STYLIZACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję