L'OREAL

LOREAL Tecni Art Super Dust Volume And Texture Powder 7g - Puder dodający włosom objętości

49,99 zł
Indeks: 30162853

Masz cienkie włosy? Chciałabyś od czasu do czasu zwiększyć ich objętość? Wypróbuj puder mineralny Super Dust od LOREAL, który uratuje Twoją fryzurę i błyskawicznie doda jej objętości. Możesz delikatnie unieść włosy, sprawiając wrażenie, że jest ich więcej, a jeśli zależy Ci na ekstrawaganckiej objętości, użyj trochę więcej pudru bezpośrednio na włosy i tapirując wymodeluj wymarzoną fryzurę. W ciągu zaledwie kilku chwil możesz całkowicie odmienić swój wygląd! Moc utrwalenia: 3/6. 

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Masz cienkie włosy? Chciałabyś od czasu do czasu zwiększyć ich objętość? Wypróbuj puder mineralny Super Dust od LOREAL, który uratuje Twoją fryzurę i błyskawicznie doda jej objętości.

Możesz delikatnie unieść włosy, sprawiając wrażenie, że jest ich więcej, a jeśli zależy Ci na ekstrawaganckiej objętości, użyj trochę więcej pudru bezpośrednio na włosy i tapirując wymodeluj wymarzoną fryzurę. W ciągu zaledwie kilku chwil możesz całkowicie odmienić swój wygląd!

Moc utrwalenia: 3/6.

Sposób użycia: Wstrząśnij przed użyciem. Nasyp puder na dłoń i wmasuj w suche włosy. Jeśli zależy Ci na większej objętości nasyp bezpośrednio na włosy i tapirując ułóż wymarzoną fryzurę.

Środki ostrożności: W przypadku dostania się preparatu do oczu, należy natychmiast przepłukać je wodą.

Rezultat:

- Zwiększenie objętości
- Uniesienie włosów od nasady
- Utrzymuje włosy bez obciążenia

30162853

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
LINIA PRODUKTOWA
TECNI ART
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml
RODZAJ PRODUKTU
STYLIZACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Nowy produkt

1 Opinia

Super Dust
4/5

Rewelacja jeśli tak jak ja lubisz nagłe zmiany klimatu i szaleństwo na głowie. Przy krótkich włosach , pozwala dowolnie tworzyć ciekawe , trwałe stylizacje. Jak z wszystkimi tego typu produktami więcej nie znaczy lepiej - nie ma co przesadzać z ilością ;)

Maggi, 2020-03-25

Napisz recenzję