OLIVIA GARDEN

OLIVIA GARDEN Ceramic +Ion Supreme Boar - Szczotka do włosów z jonizacją

101,00 zł
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 752110715366

Olivia Garden Supreme Boar Ceramic Ion szczotka posiada 100% włosie z dzika do prostowania i układania. Dzięki swoim właściwościom nadaje włosom gładkość i blask. Posiada jonizowaną, miękką poduszkę oraz korpus z powłoką ceramiczną. Jest doskonała do włosów i skóry, daje rewelacyjne efekty stylizacji.

Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Olivia Garden Supreme Boar Ceramic Ion szczotka posiada 100% włosie z dzika do prostowania i układania. Dzięki swoim właściwościom nadaje włosom gładkość i blask. Posiada jonizowaną, miękką poduszkę oraz korpus z powłoką ceramiczną. Jest doskonała do włosów i skóry, daje rewelacyjne efekty stylizacji.

Włosie dzika jest gęste, wytrzymałe i niezwykle elastyczne, co pozwala na skuteczne rozczesywanie, rozprowadzenie produktów do stylizacji i nadanie włosom połysku. Dodatkowo, jonizacja ceramiczna kontroluje elektryzowanie się włosów, zapewniając piękny, gładki efekt bez puszenia.

Szczotka ma ergonomiczny kształt i lekką, wygodną rączkę, co ułatwia jej użytkowanie i zapewnia komfort podczas stylizacji. Dodatkowo, ceramiczne powłoki na szczotce równomiernie rozprowadzają ciepło, co skraca czas suszenia włosów i minimalizuje ich uszkodzenia spowodowane wysoką temperaturą.

752110715366

Opis

LINIA PRODUKTOWA
OLIVIA GARDEN

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję