• Obniżka
  • Zniżka 40,00 zł

GOA Absolu Patales de Tendresse 200ml - Dyfuzor zapachowy Płatki Czułości

Cena regularna:

99,00 zł
59,00 zł Zniżka 40,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 99,00 zł -40,00 zł

InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 3583090297293
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

GOA Absolu Patales de Tendresse dyfuzor to elegancki zapach do pomieszczeń, które potrafią w jednej chwili zmienić wnętrze niczym najlepszy dekorator. Bogactwo ekskluzywnych aromatów (znanych z luksusowych perfum!) pomoże wykreować wymarzony wizerunek mieszkania... i jego właściciela.

GOA Absolu Patales de Tendresse dyfuzor to elegancki zapach do pomieszczeń, które potrafią w jednej chwili zmienić wnętrze niczym najlepszy dekorator. Bogactwo ekskluzywnych aromatów (znanych z luksusowych perfum!) pomoże wykreować wymarzony wizerunek mieszkania... i jego właściciela.

Dyfuzory działają na zasadzie dyfuzji - patyczki lub kwiaty z tapioki nasiąkają płynnymi perfumami, po czym zapach paruje pod wpływem ciepła w otoczeniu.

Intensywność zapachu reguluje się za pomocą ilości patyczków. Zasada jest prosta - im więcej patyczków w karafce z perfumami, tym mocniejszy zapach. Patyczki można także co kilka tygodni obrócić, a co kilka miesięcy warto je wymienić.

Trwałość i cena dyfuzora zależą przede wszystkim od jakości kompozycji zapachowej i samych patyczków. W przypadku marki Goa możemy liczyć nawet na 3 miesiące wybranego zapachu przy zastosowaniu klasycznej kompozycji o pojemności 200 ml i 9 miesięcy w przypadku linii Absolu Goa.

Instrukcja obsługi dyfuzora z patyczkami: Pozycja dyfuzora jest kluczem, umieszczamy karafkę w danym pomieszczeniu tak, żeby zapach, wykorzystując naturalny przepływ powietrza, "rozszedł się" się po nim. Należy wyczuć, jak przebiega ruch powietrza w pomieszczeniu i postawić dyfuzor dokładnie w połowie tej drogi.

Przy pierwszym użyciu zawsze należy włożyć do karafki wszystkie patyczki. Zapach zacznie być wyczuwalny po ok. 3-4 godzinach. Jeśli aromat będzie zbyt intensywny, możemy usunąć kilka patyczków, zmniejszając tym samym powierzchnię parowania/dyfuzji.

Patyczki można odwracać w momencie kiedy zapach nie jest już tak intensywny, jak na początku, wystarczy odwrócić patyczki do góry nogami, by ponownie powitać zapach w domu. To naprawdę takie proste! Mocno nasycone zapachem patyczki oraz optymalny przepływ powietrza i dyfuzor zachowuje się jak nowy!

3583090297293

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
GOA
RODZAJ PRODUKTU
ŚWIECE I LAMPY
W PROMOCJI
TAK

Specyficzne kody

Nowy produkt