MEDISEPT

MEDISEPT Velox Spray Tea Tonic 1000ml - Spray do mycia i dezynfekcji powierzchni BEZ ATOMIZERA

30,99 zł
Indeks: 5907626636703

Płyn do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni w obszarze medycznym, domach opieki, sanatoriach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu, przedszkolach, szkołach oraz do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością.

Dezynfekcja MEDISEPT jest SKUTECZNA wobec KORONAWIRUSA.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

bez atomizera - uzupełnienie

Płyn do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni w obszarze medycznym, domach opieki, sanatoriach, salonach fitness i SPA, salonach fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetach masażu, przedszkolach, szkołach oraz do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością. Nadaje się do dezynfekcji powierzchni takich jak blaty, stoły, klamki, uchwyty oraz do sprzętu i akcesoriów fryzjerskich i kosmetycznych, a także nieinwazyjnego sprzętu medycznego jak np. fotele zabiegowe, aparatura medyczna, sprzęt rehabilitacyjny. Polecany jest również do dezynfekcji końcówek stomatologicznych przed procesem sterylizacji oraz łyżek protetycznych i wycisków silikonowych. Produkt posiada działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze bójcze wobec prątków gruźlicy i ograniczone wirusobójcze (wobec Rotawirusa, Norowirusa) oraz bójcze wobec wirusów osłonkowych (w tym Vaccinia, BVDV, SARS-Cov-2, HIV, HBV, HCV).

Dezynfekcja MEDISEPT jest SKUTECZNA wobec KORONAWIRUSA.

Sposób użycia: Spryskać preparatem powierzchnię z odległości około 30 cm dbając o całkowite jej pokrycie. Odczekać 30 sekund. W przypadku dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością należy spłukać je wodą pitną. Pozostałe powierzchnie nie wymagają spłukania wodą.

Cechy produktu:

- Do dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego: łóżek i foteli zabiegowych, aparatury medycznej i operacyjnej, sprzętu rehabilitacyjnego
- Przeznaczony do wszelkich powierzchni pozamedycznych np. w gastronomii, fryzjerstwie oraz do powierzchni mających kontakt z żywnością
- Działa już w 15 sek. na grzyby i 30 sek. na bakterie, prątki gruźlicy, wirusy (w tym Rota, Noro)
- Rejestracja: wyrób medyczny i produkt biobójczy
- Gwarancja skuteczności potwierdzona badaniami
- Wysoka redukcja ryzyka zakażenia
- Nie pozostawia smug i zacieków
- Szybki efekt czystej i zdezynfekowanej powierzchni
- Możliwość zastosowania do wielu powierzchni w obszarze medycznym i pozamedycznym

5907626636703

Opis

LINIA PRODUKTOWA
MEDISEPT
POJEMNOŚĆ
od 501ml do 1500ml
RODZAJ PRODUKTU
AKCESORIA FRYZJERSKIE

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję