ALLWAVES

ALLWAVES Hair Fall Prevention Lotion 12x10ml - Ampułki zapobiegające wypadaniu włosów z placentą i pantenolem

Cena regularna:

19,99 zł
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 8008423000296
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

ALLWAVES Hair Fall Prevention ampułki zapobiegające wypadaniu włosów zawierają czynny ekstrakt z placenty, który działa odżywczo, wnikając w skórę głowy. Przywrócona zostaje naturalna równowaga biochemiczna na skórze włosy, a cebulki włosów stają się silniejsze.

ALLWAVES Hair Fall Prevention ampułki zapobiegające wypadaniu włosów zawierają czynny ekstrakt z placenty, który działa odżywczo, wnikając w skórę głowy. Przywrócona zostaje naturalna równowaga biochemiczna na skórze włosy, a cebulki włosów stają się silniejsze. Dzięki temu wypadanie włosów staje się procesem zanikającym.

Nowe włosy wyrastają silniejsze i lepiej odżywione, stają się bardziej sprężyste, a ich rozczesywanie jest łatwiejsze. Ampułka jest bardzo łatwa do zastosowania i po krótkim czasie regularnego stosowania osiągnąć widoczne rezultaty.

Sposób użycia:

Przed zastosowaniem kuracji umyj włosy szamponem, dokładnie spłucz i delikatnie wysusz ręcznikiem. Zawartość ampułki nanieś na skórę głowy i wykonaj opuszkami palców delikatny kilkuminutowy masaż, kolistymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia produktu. Nie spłukuj.

Aby kuracji była skuteczna należny ją stosować minimum 3 razy w tygodniu przez okres jednego miesiąca. Po zakończeniu kuracji należy stosować profilaktycznie jedną ampułkę tygodniowo.

Rezultat:

- Odżywia włosy

- Zapobiega wypadaniu włosów

- Włosy stają się silniejsze

- Łatwa aplikacja 

8008423000296

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
DO JAKICH WŁOSÓW
problemy z wypadaniem
LINIA PRODUKTOWA
ALLWAVES
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml
RODZAJ PRODUKTU
PIELĘGNACJA WŁOSÓW
W PROMOCJI
TAK

Specyficzne kody

Nowy produkt