• Obniżka
  • Zniżka 3,00 zł
AMERICAN CREW

AMERICAN CREW Fiber 50g - Włóknista pasta modelująca

26,99 zł
23,99 zł Zniżka 3,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena

Indeks: 738678174074

Jeśli Twoje włosy są bardzo odporne na układanie, a Tobie zależy na stylizacji, która będzie trwała przez wiele godzin, porzuć nieskuteczne dotąd kosmetyki i zastosuj tę wyjątkową pastę modelującą Fiber marki AMERICAN CREW. Pasta zapewnia włosom mocne utrwalenie i nadaje objętości ze wspaniałym, matowym finiszem. Podkreśla strukturę kosmyków i pomaga stworzyć artystyczny nieład na głowie. Kosmetyk został wzbogacony w lanolinę oraz wosk pszczeli, które chronią włosy przed utratą wilgoci i wspomagają utrwalenie fryzury. Produkt posiada lekką, delikatną konsystencję oraz elegancki, przyjemny i świeży zapach. Przeznaczony jest głównie do krótkich fryzur.

Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Jeśli Twoje włosy są bardzo odporne na układanie, a Tobie zależy na stylizacji, która będzie trwała przez wiele godzin, porzuć nieskuteczne dotąd kosmetyki i zastosuj tę wyjątkową pastę modelującą Fiber marki AMERICAN CREW.

Pasta zapewnia włosom mocne utrwalenie i nadaje objętości ze wspaniałym, matowym finiszem. Podkreśla strukturę kosmyków i pomaga stworzyć artystyczny nieład na głowie. Kosmetyk został wzbogacony w lanolinę oraz wosk pszczeli, które chronią włosy przed utratą wilgoci i wspomagają utrwalenie fryzury. Produkt posiada lekką, delikatną konsystencję oraz elegancki, przyjemny i świeży zapach. Przeznaczony jest głównie do krótkich fryzur.

Sposób użycia: Przed nałożeniem rozetrzyj i rozgrzej pastę w dłoniach. Nałóż na wilgotne albo suche włosy i i wymodeluj fryzurę.

Rezultat:

- Mocne utrwalenie i nadanie matowego efektu
- Wygładza i nawilża
- Nadanie struktury i elastyczności

738678174074

Opis

DLA KOGO
mężczyzna
LINIA PRODUKTOWA
AMERICAN CREW
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję