OLIVIA GARDEN

OLIVIA GARDEN Nano Thermic Contour - Termiczna szczotka do włosów 52mm

107,99 zł
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 5414343006110

Olivia Garden Nano Thermic Contour termiczna szczotka do włosów zapobiega elektryzowaniu się włosów, posiada właściwości antybakteryjne i skraca czas suszenia włosów. Ergonomiczny kształt i wygodny uchwyt zwiększają wygodę użytkowania. 

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Olivia Garden Nano Thermic Contour termiczna szczotka do włosów zapobiega elektryzowaniu się włosów, posiada właściwości antybakteryjne i skraca czas suszenia włosów. Ergonomiczny kształt i wygodny uchwyt zwiększają wygodę użytkowania. Dzięki zastosowaniu technologii Nano Silver szczotka posiada ochronę antybakteryjną oraz nadaje fryzurze blask i wygładzenie.

Posiada otwory, które ułatwiają proces suszenia i zapewniają szybszy przepływ powietrza. Wklęsły korpus świetnie dopasowuje się do kształtu głowy i zwiększa naturalny wygląd stylizacji. Technologia jonowa wygładza fryzurę, a falisty kształt kolców chroni włosy przed wysoka temperaturą i zapobiega ich uszkodzeniu. Dodatkowym atutem jest ergonomiczny uchwyt, który ułatwia użytkowanie i wyciągany szpikulec.

5414343006110

Opis

LINIA PRODUKTOWA
OLIVIA GARDEN
RODZAJ PRODUKTU
SZCZOTKI I GRZEBIENIE

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję