REFECTOCIL

REFECTOCIL Zestaw aplikacyjny - Miseczka i patyczek do mieszania i aplikacji henny 5 szt.

22,99 zł
Indeks: 9003877904496

Zestaw zawiera produkty przeznaczone do aplikacji henny: 5 miseczek kosmetycznych oraz 5 pałeczek do aplikacji. Ułatwia i przyspiesza aplikację henny.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Czasami zdarza się, że decydujemy się na samodzielne farbowanie brwi i rzęs w domu. Aby ułatwić przygotowanie mieszanki oraz aplikację produktu, REFECTOCIL zaprojektowała specjalne akcesoria.

Miseczka do mieszania farby do brwi i rzęs to niewielkie naczynko, wykonane z plastiku, dzięki czemu jest lekkie i nietłukące. Gładka powierzchnia sprawia, że łatwo utrzymać je w czystości. Rozmiar produktu jest idealny, aby bez problemu wymieszać produkt, a wygodny uchwyt pozwala chwycić miseczkę, bez zabrudzenia dłoni. Ergonomiczny kształt pozwala na wygodne i bezpieczne odłożenie na niej patyczka.

Patyczek do mieszania i aplikacji jest dwustronny: grubsza część pozwala na dokładne rozmieszanie farby z utleniaczem. Drugi, cieńczy i elastyczny koniec ma wyżłobione rowki, ułatwiające oddzielenie włosków podczas aplikacji produktu, dzięki czemu aplikacja jest dokładna i wygodna.

Zestaw zawiera 5 miseczek i 5 patyczków.

Sposób użycia: Do miseczki nałóż porcję farby do brwi i rzęs oraz odpowiednią ilość utleniacza w płynie lub w kremie. Wymieszaj produkt i nakładaj za pomocą cieńszej końcówki patyczka. Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi na opakowaniu farby do brwi i rzęs oraz emulsji utleniającej.

Rezultat:

- Wygodne mieszanie henny z utleniaczem
- Wygodna aplikacja produktu
- Niewielkie rozmiary akcesoriów
- Lekkie i wygodne w użytkowaniu
- Łatwe w czyszczeniu

9003877904496

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
REFECTOCIL
RODZAJ PRODUKTU
MAKIJAŻ
ZESTAWY

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję