HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Turbo Brush - Szczotka do stylizacji włosów

25,00 zł
Indeks: 5713052001721

Jeśli codziennie używasz szczotki do włosów zależy Ci na tym, by była solidna i uniwersalna - najlepiej do stosowania również ze suszarką. To cechy szczotki HH SIMONSEN Turbo Brush. Powstała właśnie z myślą o osobach, dla których stylizacja szczotką to element codziennej rutyny. Posiada lekką wygodną rączkę i po dwa rzędy miękkich ząbków, które zamieniają czesanie w przyjemny zabieg masażu skalpu. Produkt posiada także specjalny kanał powietrzny, który skraca proces suszenia. Turbo Brush to absolutny must have każdej aktywnej kobiety. Rezultat: - Łatwa i prosta stylizacja - Możliwość stosowania z suszarką - Skrócenie czasu modelowania włosów...

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

Jeśli codziennie używasz szczotki do włosów zależy Ci na tym, by była solidna i uniwersalna - najlepiej do stosowania również ze suszarką. To cechy szczotki HH SIMONSEN Turbo Brush.

Powstała właśnie z myślą o osobach, dla których stylizacja szczotką to element codziennej rutyny. Posiada lekką wygodną rączkę i po dwa rzędy miękkich ząbków, które zamieniają czesanie w przyjemny zabieg masażu skalpu. Produkt posiada także specjalny kanał powietrzny, który skraca proces suszenia. Turbo Brush to absolutny must have każdej aktywnej kobiety.

Rezultat:

- Łatwa i prosta stylizacja
- Możliwość stosowania z suszarką
- Skrócenie czasu modelowania włosów

5713052001721

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SZCZOTKI

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję