HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Styling Brush - Szczotka do stylizacji włosów

70,00 zł
Indeks: 9999999912870
Twoje włosy za nic w świecie nie chcą odbić się od nasady? Wypróbuj tę wspaniałą szczotkę do stylizacji HH SIMONSEN Styling Brush i ciesz się wspaniałą objętością każdego dnia! Produkt zaprojektowano w taki sposób, że mogą go używać osoby o różnej długości i grubości włosów. Wąska główka i zastosowanej w niej włókna z nylonu połączone z włosiem dzika sprawiają, że Twoje włosy odzyskują zdrowie, objętość i blask. Szczotka jest skuteczna i jednocześnie bardzo poręczna - jej uchwyt doskonale leży w dłoni i możesz dzielić nim włosy na sekcje. Idealna zarówno podczas czesania, jak i wykańczania fryzury - przekonaj się sama! Rezultat: - Szybka i łatwa stylizacja - Zdrowa skóra głowy - Naturalny połysk - Lekkość - Objętość - Możliwość stosow...
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

Twoje włosy za nic w świecie nie chcą odbić się od nasady? Wypróbuj tę wspaniałą szczotkę do stylizacji HH SIMONSEN Styling Brush i ciesz się wspaniałą objętością każdego dnia!

Produkt zaprojektowano w taki sposób, że mogą go używać osoby o różnej długości i grubości włosów. Wąska główka i zastosowanej w niej włókna z nylonu połączone z włosiem dzika sprawiają, że Twoje włosy odzyskują zdrowie, objętość i blask. Szczotka jest skuteczna i jednocześnie bardzo poręczna - jej uchwyt doskonale leży w dłoni i możesz dzielić nim włosy na sekcje. Idealna zarówno podczas czesania, jak i wykańczania fryzury - przekonaj się sama!

Rezultat:

- Szybka i łatwa stylizacja
- Zdrowa skóra głowy
- Naturalny połysk
- Lekkość
- Objętość
- Możliwość stosowania z suchym szamponem

* Wyłączny dystrybutor w Polsce: Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k.

9999999912870

Opis

LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SZCZOTKI

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję