NIOXIN

NIOXIN Intensive Treatment Hair Booster 100ml - Kuracja do włosów przerzedzonych

149,00 zł
Indeks: 4015600167561

Cofająca się linia włosów lub łysienie na czubku głowy dotyka bardzo wiele osób. Sposobów na leczenie tych dolegliwości jest wiele, my polecamy to skuteczne serum bez spłukiwania od NIOXIN. Jest to kuracja zagęszczająca, która aktywizuje włosy do wzrostu, widocznie zwiększa ich liczbę oraz wzmacnia osłabione włókna.Produkt należy stosować miejscowo, tam gdzie włosów jest najmniej. Kosmetyk posiada skoncentrowaną formułę z kompleksem witaminowym CoZyme-10, keratyną oraz systemem dual action, które zagęszczają najbardziej przerzedzone miejsca na głowie.Kosmyki stają się gęstsze, mocniejsze i bardziej lśniące, a łuski - odporne na uszkodzenia. Produkt polecany szczególnie do cienkich i delikatnych włosów. 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Cofająca się linia włosów lub łysienie na czubku głowy dotyka bardzo wiele osób. Sposobów na leczenie tych dolegliwości jest wiele, my polecamy to skuteczne serum bez spłukiwania od NIOXIN.

Jest to kuracja zagęszczająca, która aktywizuje włosy do wzrostu, widocznie zwiększa ich liczbę oraz wzmacnia osłabione włókna. Produkt należy stosować miejscowo, tam gdzie włosów jest najmniej. Kosmetyk posiada skoncentrowaną formułę z kompleksem witaminowym CoZyme-10, keratyną oraz systemem dual action, które zagęszczają najbardziej przerzedzone miejsca na głowie. Kosmyki stają się gęstsze, mocniejsze i bardziej lśniące, a łuski - odporne na uszkodzenia. Produkt polecany szczególnie do cienkich i delikatnych włosów.

Sposób użycia: Stosuj 2 razy dziennie (rano i wieczorem). Aplikuj na włosy od nasady aż po same końce. Delikatnie wmasuj w miejsca gdzie włosy są widocznie przerzedzone.

Rezultat:

- Włosy odżywione i wzmocnione
- Łuski włosów odporne na uszkodzenia
- Kosmyki gęstsze i bardziej lśniące

4015600167561

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
DO JAKICH WŁOSÓW
cienkie i normalne
problemy z wypadaniem
LINIA PRODUKTOWA
NIOXIN
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję