Profesjonalne maski do włosów grubych - dla kobiet
HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Stylist Chair - Hoker krzesło fryzjerskie (model klasyczny)

999,00 zł
Indeks: 2010000005590

Wizją HH SIMONSEN było stworzenie krzesła, które złamie wszystkie przyjęte normy. Konstrukcja zaczęła się od siedziska, w którym zastosowano piankę z funkcją pamięci, dającą optymalny komfort pracy. Podstawa zbudowana jest z aluminium w kształcie gwiazdy, nadaje ekskluzywny wygląd, skupia na sobie uwagę a co najistotniejsze doskonale stabilizuje. Zastosowano także specjalne pojedyncze koła silikonowe z łożyskami kulkowymi, które amortyzują krzesło i zapobiegają wkręceniu włosów klienta. Krzesła są niezwykle zwrotne oraz ciche. Krzesła dostępne w dwóch wersjach: klasyczny fotel, zapewniający maksymalny komfort dłoni oraz model z siedziskiem w kształcie siodła.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

Wizją HH SIMONSEN było stworzenie krzesła, które złamie wszystkie przyjęte normy.

Konstrukcja zaczęła się od siedziska, w którym zastosowano piankę z funkcją pamięci, dającą optymalny komfort pracy. Podstawa zbudowana jest z aluminium w kształcie gwiazdy, nadaje ekskluzywny wygląd, skupia na sobie uwagę a co najistotniejsze doskonale stabilizuje.

Zastosowano także specjalne pojedyncze koła silikonowe z łożyskami kulkowymi, które amortyzują krzesło i zapobiegają wkręceniu włosów klienta. Krzesła są niezwykle zwrotne oraz ciche.

Krzesła dostępne w dwóch wersjach: klasyczny fotel, zapewniający maksymalny komfort dłoni oraz model z siedziskiem w kształcie siodła. Tak wyprofilowane siedzisko wymusza właściwą pozycję miednicy oraz pleców dla ergonomii pracy, ustawia automatycznie kończyny dolne i minimalizuje nacisk na kręgosłup. Krzesło jest idealne dla fryzjerów, którzy  miewają problemy z bólem pleców.

* Wyłączny dystrybutor w Polsce: Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k.

2010000005590

Opis

LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SPRZĘT FRYZJERSKI

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję