Profesjonalne maski do włosów grubych - dla kobiet
HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Stylist Chair - Hoker krzesło fryzjerskie (model klasyczny)

999,00 zł
Indeks: 2010000005590

Wizją HH SIMONSEN było stworzenie krzesła, które złamie wszystkie przyjęte normy. Konstrukcja zaczęła się od siedziska, w którym zastosowano piankę z funkcją pamięci, dającą optymalny komfort pracy. Podstawa zbudowana jest z aluminium w kształcie gwiazdy, nadaje ekskluzywny wygląd, skupia na sobie uwagę a co najistotniejsze doskonale stabilizuje. Zastosowano także specjalne pojedyncze koła silikonowe z łożyskami kulkowymi, które amortyzują krzesło i zapobiegają wkręceniu włosów klienta. Krzesła są niezwykle zwrotne oraz ciche. Krzesła dostępne w dwóch wersjach: klasyczny fotel, zapewniający maksymalny komfort dłoni oraz model z siedziskiem w kształcie siodła.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Wizją HH SIMONSEN było stworzenie krzesła, które złamie wszystkie przyjęte normy.

Konstrukcja zaczęła się od siedziska, w którym zastosowano piankę z funkcją pamięci, dającą optymalny komfort pracy. Podstawa zbudowana jest z aluminium w kształcie gwiazdy, nadaje ekskluzywny wygląd, skupia na sobie uwagę a co najistotniejsze doskonale stabilizuje.

Zastosowano także specjalne pojedyncze koła silikonowe z łożyskami kulkowymi, które amortyzują krzesło i zapobiegają wkręceniu włosów klienta. Krzesła są niezwykle zwrotne oraz ciche.

Krzesła dostępne w dwóch wersjach: klasyczny fotel, zapewniający maksymalny komfort dłoni oraz model z siedziskiem w kształcie siodła. Tak wyprofilowane siedzisko wymusza właściwą pozycję miednicy oraz pleców dla ergonomii pracy, ustawia automatycznie kończyny dolne i minimalizuje nacisk na kręgosłup. Krzesło jest idealne dla fryzjerów, którzy  miewają problemy z bólem pleców.

* Wyłączny dystrybutor w Polsce: Bea Beleza Polska Sp. z o.o. Sp. k.

2010000005590

Opis

LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SPRZĘT FRYZJERSKI

Specyficzne kody

2 Opinie

warto kupić!
5/5

Hoker wart swojej ceny! Rzetelne wykonanie, komfortowy, silikonowe kółka niezastąpione! Polecam!!!

Anastazja, 2020-04-17
Hoker
5/5

Długo szukałam hokera odpowiedniego dla siebie. Całe dnie spędzam w pracy, czasem po 12-14 h i chciałam mieć sprzęt, który ułatwi mi pracę, a nie przysporzy kolejnej kontuzji czy zwyrodnienia kręgosłupa. I wreszcie znalazłam ! Ergonomiczny kształt siedziska sprawia,że nic mnie nie boli, hydrauliczny czpień idealnie się podnosi i opuszcza do wysokości klienta, a kauczukowe kółka nie robią hałasu. Ten hoker jest wart każdej złotówki!!!!

Roma, 2020-04-03

Napisz recenzję

-->