L'OREAL

LOREAL SE Aminexil Advanced Anti-Thinning Hair Programme 42x6ml - Odżywcza kuracja zapobiegająca wypadaniu włosów

382,99 zł
Indeks: 3474636974337

Wypadanie i przerzedzanie się włosów to przykry problem, który dotyka kobiety w różnym wieku. Specjaliści z koncernu LOREAL opracowali wspaniałą i skuteczną kurację zapobiegającą temu negatywnemu zjawisku - Aminexil Advanced.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Wypadanie i przerzedzanie się włosów to przykry problem, który dotyka kobiety w różnym wieku. Specjaliści z koncernu LOREAL opracowali wspaniałą i skuteczną kurację zapobiegającą temu negatywnemu zjawisku - Aminexil Advanced.

Program jest połączeniem dwóch składników aktywnych o skuteczności potwierdzonej naukowo - Aminexilu oraz kompleksu odżywczego Omega - 6*. Aminexil wspomaga przytwierdzenie włókna włosa w skórze głowy. Pod jego wpływem włókno może silniej osadzić się w skórze głowy. Unikalny kompleks odżywczy Omega - 6* pobudza natomiast aktywność korzenia włosa i stymuluje wzrost włosów.

Tak działający Aminexil ma za zadanie utrzymywać elastyczność i jędrność mieszków włosowych i zachęcać włókna włosów do solidniejszego zakotwiczania się w skórę głowy.

Skuteczność Aminexilu w walce z wypadaniem włosów została potwierdzona w badaniach klinicznych w porównaniu z placebo, przeprowadzonych na grupie 130 osób dotkniętych łysieniem, po 6 tygodniach stosowania preparatu. Aplikator Roll - On pobudza mikrokrążenie i ułatwia aplikację preparatu.

* pochodna

** 98 % użytkowników jest zadowolonych z działania Aminexil Advanced po zastosowaniu aplikatura Roll - On (test przeprowadzony na 126 osobach)

Sposób użycia: Kuracja intensywna: 1 dawka dziennie przez 6 kolejnych tygodni.
Kuracja podtrzymująca: minimum 3 dawki tygodniowo przez kolejnych 8 tygodni. Po umyciu i wysuszeniu włosów za pomocą aplikatora nanieś zawartość ampułki na skórę głowy, starając się by kosmetyk dotarł do korzeni wszystkich włosów. Następnie palcami dłoni masuj delikatnie okrężnymi ruchami około jednej minuty aby zintensyfikować działanie środka. Nie spłukuj. Aby cykl kuracji przyniósł pożądany skutek powinien trwać sześć tygodni. Należy przeprowadzać ją 2 razy w roku w okresach nasilonego wypadania włosów związanego ze zmianami pór roku (wiosna, jesień) jako program trwający od 6 do 8 tygodni.

Rezultat:

- Pobudza aktywność krążenia
- Wypadanie włosów zostaje znacznie zmniejszone
- Wzmocnione włóko włosa u nasady
- Włos silniej osadzony w skórze


Recenzję produktu znajdziesz na naszym blogu.

3474636974337

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
problemy z wypadaniem
LINIA PRODUKTOWA
AMINEXIL ADVANCED
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml
RODZAJ PRODUKTU
PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję