KERASTASE

KERASTASE Curl Manifesto Gelee Curl Contour 150ml - Nawilżający żel do loków

148,99 zł
Indeks: 3474636968725

Nawilżający żel definiujący loki wzbogacony miodem manuka i ceramidami, który wydobywa skręt falowanych, kręconych i supełkowych włosów. Łączy nawilżające właściwości kremu i zapewnia kontrolę przeciw puszeniu do 24h (test instrumentalny).

Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Curl Manifesto to specjalna formuła, łączącą zaawansowaną technologię i luksus z ceramidami i miodem manuka. Ceramidy to opatentowany składnik, opracowany po 4 latach badań, który naśladuje działanie znajdujących się głęboko w korze włosa naturalnych substancji uszczelniających łuski włosowe. Dzięki temu włosy są wzmocnione i bardziej elastyczne. Miód manuka to naturalna kopalnia składników odżywczych z Nowej Zelandii, dzięki której włosy odzyskują objętość i połysk. Nawilżający żel do loków Curl Manifesto nie zawiera parabenów, siarczanów i olejów mineralnych.

Korzyści:
- Wzmacnia skręt loków, nadając fryzurze ładny kształt
- Zapewnia kontrolę przeciw puszczeniu się
- Zwiększa nawilżenie włosów kręconych
- Wzmaga miękkość i połysk

Sposób użycia: Stosuj rutynę pielęgnacyjną Curl Manifesto, aby wzmocnić naturalny kształt fal i loków, jednocześnie zachowując miękkość i definicję skrętu bez szorstkości. Fale i loki pozostają odbite od nasady i intensywnie lśniące. Stosuj po pielęgnacji Curl Manifesto (kąpieli, odżywce i kremie) do włosów falowanych i kręconych lub (kąpieli, masce, kremie i olejku) do supełkowych włosów.
Dla włosów falowanych: nałóż na wilgotne lub suche włosy, wmasuj w długości, ugnieć i delikatnie zdefiniuj loki palcami.
Dla włosów kręconych i supełkowych: podziel włosy na warstwy, produkt nakładaj na podzielone sekcje włosów, następnie skręć je palcami. Nie spłukuj. Pozwól włosom wyschnąć naturalnie lub użyj dyfuzora.
W przypadku dostania się preparatu do oczu, natychmiast przepłucz je wodą.

3474636968725

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
kręcone
LINIA PRODUKTOWA
CURL MANIFESTO
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję