OLIVIA GARDEN

OLIVIA GARDEN Nano Thermic - Termiczna szczotka do włosów 64mm

107,99 zł
Indeks: 752110716165

W profesjonalnej szczotce do modelowania włosów Olivia Garden Nano Thermic zastosowano szereg udogodnień, aby praca z nią była czystą przyjemnością. Technologia Nano Thermic oraz powłoka ceramiczna na korpusie zapewniają optymalne nagrzewanie szczotki oraz skuteczną ochronę antybakteryjną. Turmalin oraz jonizacja włosia przeciwdziałają elektryzowaniu się włosów, a ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt i schowany w nim szpikulec sprawiają, że stylizacja włosów stanie się przyjemnością, niezależnie od fryzjerskiego doświadczenia.

Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Profesjonalna szczotka do modelowania, która dzięki zastosowaniu technologii Nano Thermic umożliwia jednoczesną stylizację i pielęgnację włosów. Ponadto zapewnia ochronę antybakteryjną, zwiększając komfort pracy i bezpieczeństwo podczas zabiegów fryzjerskich.

Szczotki Olivia Garden Nano Thermic są pokryte powłoką ceramiczną, która szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło, a przede wszystkim zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła podczas modelowania. Duże otwory wentylacyjne usprawniają przepływ powietrza, dzięki czemu stylizacja jest znacznie szybsza, dokładniejsza i bezpieczniejsza dla włosów.

Lekko karbowane włókna szczotek Olivia Garden Nano Thermic są bardziej odporne na ciepło suszarki, a delikatnie zaokrąglone końcówki są bezpieczne dla skóry głowy i włosów.

Turmalin zintegrowany z tworzywem, z którego wykonana została szczotka oraz jonizowane plastikowe włosie zapewniają jej silne właściwości antystatyczne, zapobiegając puszeniu się włosów i pozostawiając je gładkimi i pełnymi blasku.Uchwyt szczotki Olivia Garden Nano Thermic został wyprofilowany tak, by idealnie leżeć w dłoni. Dodatkowo został pokryty materiałem antypoślizgowym, zapewniając maksymalny komfort pracy. Szpikulec chowany w uchwycie idealnie sprawdzi się podczas suszenia włosów, jak i przy wydzielaniu sekcji podczas precyzyjnej stylizacji.

Szczotki Olivia Garden są ultralekkie, co sprawia, że praca nimi jest dużo bardziej przyjemna, relaksująca i ergonomiczna, niż w przypadku klasycznych szczotek.

752110716165

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję