MATRIX

MATRIX Style Link Play Matte Definer Beach Clay 100ml - Glinka teksturyzująca

29,99 zł
Indeks: 884486183514
Rynek pełen jest past, wosków i glinek, które utrwalają fryzurę. Żaden nie pachnie jednak tak pięknie i świeżo jak ta teksturyzująca glinka Matte Definier! Glinka pozwala nadać włosom niecodzienna teksturę z matowym wykończeniem stylizacji. Używając jej nie musisz martwić się nieestetycznie wyglądajacymi posklejanymi kosmykami i pozostawionym na nich nieprzyjemnym osadem. Doskonale podkreśli nie tylko Twoją fryzurę - z powodzeniem utrwali również męskie włosy. Charakteryzuje się przyjemnym zapachem, który przez wiele godzin utrzyma się na Waszych włosach. Poziom utrwalenia: 4/5. Sposób użycia: Rozetrzyj glinkę w dłoniach i pracuj nią na wilgotnych lub wysuszonych włosach. Rezultat: - Tekstura - Utrwalenie - Matowe wykończenie - Prz...
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Rynek pełen jest past, wosków i glinek, które utrwalają fryzurę. Żaden nie pachnie jednak tak pięknie i świeżo jak ta teksturyzująca glinka Matte Definier!

Glinka pozwala nadać włosom niecodzienna teksturę z matowym wykończeniem stylizacji. Używając jej nie musisz martwić się nieestetycznie wyglądajacymi posklejanymi kosmykami i pozostawionym na nich nieprzyjemnym osadem. Doskonale podkreśli nie tylko Twoją fryzurę - z powodzeniem utrwali również męskie włosy. Charakteryzuje się przyjemnym zapachem, który przez wiele godzin utrzyma się na Waszych włosach.

Poziom utrwalenia: 4/5.

Sposób użycia: Rozetrzyj glinkę w dłoniach i pracuj nią na wilgotnych lub wysuszonych włosach.

Rezultat:

- Tekstura
- Utrwalenie
- Matowe wykończenie
- Przyjemny zapach
- Łatwa aplikacja

884486183514

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
DO JAKICH WŁOSÓW
cienkie i normalne
farbowane
grube
kręcone
osłabione
pozbawione blasku
problemy ze skórą głowy
problemy z wypadaniem
przetłuszczające się
puszące się i niezdyscyplinowane
suche i uwrażliwione
zniszczone
LINIA PRODUKTOWA
STYLE LINK
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję