MATRIX

MATRIX Style Link Style Fixer Finishing Hairspray 400ml- Mocno utrwalający lakier do włosów

27,99 zł
Indeks: 3474630658998
Perfekcyjna fryzura, wymaga perfekcyjnego utrwalenia. Lakier MATRIX STYLE FIXER nadaje się do tego idealnie. Twoja fryzura przeciwstawi się grawitacji w każdych warunkach. Będzie zawsze mega trwała i będzie doskonale prezentować się przez cały dzień. Im więcej lakieru nałożysz, tym efekt utrwalenia będzie mocniejszy bez efektu posklejanych włosów. Mocno utrwalający Style Fixer, pozwoli wykreować najbardziej zwariowaną fryzurę, stworzy na włosach szybkoschnący film, który utrzyma wilgoć we włosach i nada niesamowity połysk. Lakier doskonale sprawdza się w codziennej stylizacji, jest idealny do każdego rodzaju włosów i daje szybko się wyczesać bez pozostawienia resztek we włosach. Sposób użycia: Dla twardego utrwalenia fryzury aplikuj ...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Perfekcyjna fryzura, wymaga perfekcyjnego utrwalenia. Lakier MATRIX STYLE FIXER nadaje się do tego idealnie.

Twoja fryzura przeciwstawi się grawitacji w każdych warunkach. Będzie zawsze mega trwała i będzie doskonale prezentować się przez cały dzień. Im więcej lakieru nałożysz, tym efekt utrwalenia będzie mocniejszy bez efektu posklejanych włosów. Mocno utrwalający Style Fixer, pozwoli wykreować najbardziej zwariowaną fryzurę, stworzy na włosach szybkoschnący film, który utrzyma wilgoć we włosach i nada niesamowity połysk. Lakier doskonale sprawdza się w codziennej stylizacji, jest idealny do każdego rodzaju włosów i daje szybko się wyczesać bez pozostawienia resztek we włosach.

Sposób użycia: Dla twardego utrwalenia fryzury aplikuj na włosy z odległości 20-30 cm. Dla dokładniejszego wymodelowania fryzury, rozprowadź lakier na poszczególnych pasmach.

Rezultat:

- Mocne utrwalenie
- Łatwa aplikacja
- Szybkoschnąca formuła
- Ochrona przed działaniem wilgoci i nadanie połysku
- Stopień utrwalenia 5/5

3474630658998

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
cienkie i normalne
farbowane
grube
kręcone
osłabione
pozbawione blasku
problemy ze skórą głowy
problemy z wypadaniem
przetłuszczające się
puszące się i niezdyscyplinowane
suche i uwrażliwione
zniszczone
LINIA PRODUKTOWA
STYLE LINK
POJEMNOŚĆ
od 251ml do 500ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję