KERASTASE

KERASTASE Discipline Bain Fluidealiste 250ml - Kąpiel dyscyplinująca

119,99 zł
Indeks: 3474636400188
Jeśli dotychczas Twoje poranki polegały na nierównej walce z niezsyscyplinowanymi włosami, które opierały się grzebieniom i kosmetykom stylizacyjnym - czas na ciężko działo. Będzie nim ta wyjątkowa, dyscyplinująca kąpiel Discipline od KERASTASE. Kąpiel dyscyplinująca Fluidealiste to wyjątkowy szampon, który zawiera zoptymalizowaną bazę myjącą, wytwarzającą obfitą pianę. Łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń jednocześnie dostarczając idealnie dobraną dawkę pielęgnacji, rozłożonej równomiernie i nie obciążającej włosów. W rezultacie otrzymujemy włosy gładkie i płynne w ruchu, bez nieprzyjemnego puszenia. Szampon Fluidealiste dodatkowo nadaje blask i lśniące wykończenie fryzury. Zdyscyplinuj swoje włosy i wypróbu...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Jeśli dotychczas Twoje poranki polegały na nierównej walce z niezsyscyplinowanymi włosami, które opierały się grzebieniom i kosmetykom stylizacyjnym - czas na ciężko działo. Będzie nim ta wyjątkowa, dyscyplinująca kąpiel Discipline od KERASTASE.

Kąpiel dyscyplinująca Fluidealiste to wyjątkowy szampon, który zawiera zoptymalizowaną bazę myjącą, wytwarzającą obfitą pianę. Łagodnie oczyszcza włosy i skórę głowy z wszelkich zanieczyszczeń jednocześnie dostarczając idealnie dobraną dawkę pielęgnacji, rozłożonej równomiernie i nie obciążającej włosów. W rezultacie otrzymujemy włosy gładkie i płynne w ruchu, bez nieprzyjemnego puszenia. Szampon Fluidealiste dodatkowo nadaje blask i lśniące wykończenie fryzury. Zdyscyplinuj swoje włosy i wypróbuj szampon Fluidealiste Kerastase już dziś!

Sposób użycia: Nałóż na mokre włosy. Wmasuj. Spłucz. Dla uzyskania optymalnego efektu zastosuj maskę lub balsam Discipline marki Kerastase.

Formuły i technologie zawarte w produkcie:

- Morpho-Constituting Agents - aminokwasy i pochodne białka z pszenicy mające zdolność działania w uszkodzonych częściach włosa, aby je odbudować.
- Surface-Morphing Polymer - tworzy jednolitą hydrofobową warstwę,  która zapobiega puszeniu się włosów i chroni je przed wilgocią.

Rezultat:

- Oczyszczone włosy i skóra głowy
- Wygładzenie
- Blask
- Ochrona przed puszeniem
- Łatwe rozczesywanie

3474636400188

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
puszące się i niezdyscyplinowane
LINIA PRODUKTOWA
DISCIPLINE
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję