L'OREAL

LOREAL Majirel High Lift HL Violet 50ml - Farba rozjaśniająca

Cena regularna:

42,99 zł
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł
Indeks: 3474630692039
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

LOREAL Majirel Hight Lift to superrozjaśniająca koloryzacja utleniająca. Zapewnia optymalną neutralizację. Farba nadaje włosom wyjątkowo chłodnych i świetlistych odcieni. Pełna paleta superjasnych odcieni, od chłodnych i idealnie zneutralizowanych blondów po jasne blondy z efektem stopniowania odcieni.

LOREAL Majirel Hight Lift to superrozjaśniająca koloryzacja utleniająca. Zapewnia optymalną neutralizację. Farba nadaje włosom wyjątkowo chłodnych i świetlistych odcieni. Pełna paleta superjasnych odcieni, od chłodnych i idealnie zneutralizowanych blondów po jasne blondy z efektem stopniowania odcieni. Pozwala uzyskać rozjaśnienie do 4,5 tonów. Formuła Majirel Hight Lift została wzbogacona w kompleks Ionene G oraz Incell, które zapewniają pielęgnację całego włókna włosa. Ionene G wnika do wnętrza włosa, tworząc na jego powierzchni ochronną warstwę. Incell to rewolucyjny składnik, który wtapia się we włos i cementuje jego łuski. Włosy zyskują niesamowity połysk i wyglądają pięknie.

Sposób użycia:

Produkt profesjonalny, przeznaczony tylko do użytku w salonach fryzjerskich. Wymaga połączenia z odpowiednio dobranym oksydantem. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień.

Rezultat:

- Superrozjaśniająca koloryzacja
- Świetliste odcienie
- Rozjaśnienie do 4,5 tonów
- Piękny połysk

Uwaga: zmiana szaty graficznej. Wysłany produkt może posiadać inną szatę graficzną.

3474630692039

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
MAJIREL HIGH LIFT
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody