Kosmetyki do włosów - BATISTE
BATISTE

BATISTE Dry Shampoo Medium & Brunette A Hint Of Colour 200ml - Suchy szampon do włosów dla szatynek

13,99 zł
Indeks: 5010724527474
Gdy sytuacja wymaga nienagannego wyglądu, a czas goni, gdy nie ma warunków na normalną higienę lub zwyczajnie - gdy nic Ci się już nie chce. Zawsze kiedy potrzebujesz mieć piękne włosy i brakuje Ci czasu na ich umycie i stylizację, użyj tego suchego szamponu do włosów Medium & Brunette A Hint Of Colour od BATISTE. Został stworzony dla szatynek. Odrobina pigmentu nie tylko odświeży fryzurę i zwiększy jej objętość, ale także wzmocni kolor. A to wszystko w mniej niż minutę! Kosmetyk wegański. Nietestowany na zwierzętach. Sposób użycia: Przed użyciem wstrząśnij. Spryskaj włosy u nasady z odległości 30 cm, rozdzielając pasma. Wmasuj kosmetyk we włosy i ułóż fryzurę. Rezultat: - Natychmiastowe odświeżenie włosów - Uniesienie u nasady - D...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

Gdy sytuacja wymaga nienagannego wyglądu, a czas goni, gdy nie ma warunków na normalną higienę lub zwyczajnie - gdy nic Ci się już nie chce. Zawsze kiedy potrzebujesz mieć piękne włosy i brakuje Ci czasu na ich umycie i stylizację, użyj tego suchego szamponu do włosów Medium & Brunette A Hint Of Colour od BATISTE.

Został stworzony dla szatynek. Odrobina pigmentu nie tylko odświeży fryzurę i zwiększy jej objętość, ale także wzmocni kolor. A to wszystko w mniej niż minutę!

Kosmetyk wegański. Nietestowany na zwierzętach.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząśnij. Spryskaj włosy u nasady z odległości 30 cm, rozdzielając pasma. Wmasuj kosmetyk we włosy i ułóż fryzurę.

Rezultat:

- Natychmiastowe odświeżenie włosów
- Uniesienie u nasady
- Dodanie objętości pomiędzy myciami
- Delikatna stylizacja
- Pobudzający zapach orientu

5010724527474

Opis

DLA KOGO
kobieta
mężczyzna
DO JAKICH WŁOSÓW
cienkie i normalne
przetłuszczające się
LINIA PRODUKTOWA
BATISTE
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję