KERASTASE

KERASTASE Densifique Serum Jeunesse 120ml - Serum Młodości Włosów

208,99 zł
Indeks: 3474630693319

Eliksir młodości jednak istnieje, przynajmniej jeśli chodzi o włosy. Oto pierwsze na świecie serum wzbudzające na nowo młodzieńcze porywy, przywracające burzę witalności i młodzieńczy blask Twoim włosom. Ta niezwykle ekskluzywna pielęgnacja od Kerastase skutecznie uwydatni cechy młodego wyglądu Twoich włosów, uniesie je u nasady i wyraźnie zwiększy objętość. Densifique Sérum Jeunesse zapewnia również ochronę skóry głowy przez stresem oksydacyjnym, powodującym utratę melaniny. Choć eliksiry wiecznej młodości spotykamy raczej w bajkach, to cudowne właściwości tego serum opierają się o najnowsze osiągnięcia technologiczne laboratoriów Kerastase. 

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

Eliksir młodości jednak istnieje, przynajmniej jeśli chodzi o włosy. Oto pierwsze na świecie serum wzbudzające na nowo młodzieńcze porywy, przywracające burzę witalności i młodzieńczy blask Twoim włosom. Ta niezwykle ekskluzywna pielęgnacja od Kerastase skutecznie uwydatni cechy młodego wyglądu Twoich włosów, uniesie je u nasady i wyraźnie zwiększy objętość. Densifique Sérum Jeunesse zapewnia również ochronę skóry głowy przez stresem oksydacyjnym, powodującym utratę melaniny. Choć eliksiry wiecznej młodości spotykamy raczej w bajkach, to cudowne właściwości tego serum opierają się o najnowsze osiągnięcia technologiczne laboratoriów Kerastase. Unikalna formuła zawiera Stemoxydine® o właściwościach, które optymalizują środowisko komórek macierzystych, tak by wspierać ich zdrowe funkcjonowanie. Z kolei, molekuły AOX, będące bogatym kompleksem czterech składników o niezwykle wysokim poziomie antyoksydacyjnej siły skutecznie zapobiegają obniżeniu poziomu melatoniny. Ciesz się gęstością i miękkością włosów już teraz. Choć ten opis brzmi bajecznie to serum jest prawdziwe. Przekonaj się.

Formuły i technologie zawarte w produkcie:

- Stemoxydine® - cechuje się  właściwościami, które optymalizują środowisko komórek macierzystych w celu ich prawidłowego funkcjonowania.
- AOX - molekuła składająca się z czterech składników o właściwościach silnie antyoksydacyjnych. Molekuła AOX również zapobiega utracie melatoniny.

Sposób użycia: Spryskaj 2-3 pompki na całą długość włosów i rozczesz, aby rozprowadzić produkt. Nie spłukuj. Użyj suszarki, by aktywować kurację.

Rezultat:

- Zdrowy, młody wygląd włosów
- Maksymalna objętość
- Niezwykła gęstość
- Młodzieńcza miękkość
- Długotrwały efekt

3474630693319

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
cienkie i normalne
LINIA PRODUKTOWA
DENSIFIQUE
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję