HH SIMONSEN

HH SIMONSEN Turn Brush Size Small - Okrągła szczotka termiczna do włosów

145,00 zł
Indeks: 9999999914171
Dzik do układania - tak tę wspaniałą szczotkę do włosów marki HH SIMONSEN opisuje znana blogerka urodowa Alina Rose. Powstała, by zaakcentować naturalne piękno Twoich włosów - wzmocnić ich blask lub jeszcze bardziej podkreślić ich skręt. Stworzona została z włosia dzika, które jest bardzo gęste, dlatego też włosy należy przeciągać przez nią wolniej, bardziej skupiając się na wygładzeniu. Włosie dzika odpowiada również za nadanie pasmom pięknego połysku. Skandynawowie lubią praktyczne gadżety, stąd też drewniany uchwyt szczotki idealnie leży w dłoni, a nowoczesne kanały w jej wnętrzu przyspieszają dystrybucję ciepła i proces suszenia. Szczotka jest w pełni profesjonalna, ale z powodzeniem można stosować ją także w domowych pieleszach. Poz...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Dzik do układania - tak tę wspaniałą szczotkę do włosów marki HH SIMONSEN opisuje znana blogerka urodowa Alina Rose. Powstała, by zaakcentować naturalne piękno Twoich włosów - wzmocnić ich blask lub jeszcze bardziej podkreślić ich skręt.

Stworzona została z włosia dzika, które jest bardzo gęste, dlatego też włosy należy przeciągać przez nią wolniej, bardziej skupiając się na wygładzeniu. Włosie dzika odpowiada również za nadanie pasmom pięknego połysku. Skandynawowie lubią praktyczne gadżety, stąd też drewniany uchwyt szczotki idealnie leży w dłoni, a nowoczesne kanały w jej wnętrzu przyspieszają dystrybucję ciepła i proces suszenia. Szczotka jest w pełni profesjonalna, ale z powodzeniem można stosować ją także w domowych pieleszach. Pozwoli wysuszyć i wystylizować włosy tak, jak zrobiłby to najlepszy stylista w mieście!

Rozmiar S - 15 mm (średnica cylindra)

9999999914171

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
HH SIMONSEN SZCZOTKI

Specyficzne kody

1 Opinia

Szczotka
5/5

Bardzo dobra szczotka do modelowania krótkich włosów, powłoka szczotki nagrzewa się i powoli oddaje ciepło co pomaga przy ich układaniu. Dodatkowo włosie dzika przeplata się z syntetycznym co świetnie nabłyszcza włosy.

Kinga, 2020-04-03

Napisz recenzję