WELLA

WELLA Blondor Multi Blonde Powder 800g - Bezpyłowy rozjaśniacz w proszku

156,99 zł
Indeks: 8005610531878

Wella Blondor Lightening Powder to profesjonalny rozjaśniacz bezpyłowy w proszku. Zawiera technologię Tri-Lightening, która wykorzystuje molekuły przeciwdziałające powstawaniu żółtego odcienia. Dzięki temu otrzymujesz trwałe, olśniewające odcienie blondu, aż do 7 tonów.

Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Wella Blondor Lightening Powder to profesjonalny rozjaśniacz bezpyłowy w proszku. Zawiera technologię Tri-Lightening, która wykorzystuje molekuły przeciwdziałające powstawaniu żółtego odcienia. Dzięki temu otrzymujesz trwałe, olśniewające odcienie blondu, aż do 7 tonów. Formuła zawiera aktywne składniki z lipidami, które zapewniają optymalny poziom wilgotności włosa. Wella Blondor Lightening Powder to doskonały wybór dla profesjonalistów, którzy chcą uzyskać naturalnie wyglądające rozjaśnienie włosów.

Sposób użycia: Produkt przeznaczony do uzycia przez profesjonalistów. Należy bezwzględnie stosować się do instrukcji znajdującej się na opakowaniu. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień.

Rezultat: Olśniewający odcień blond, aż do 7 tonów.

8005610531878

Opis

DLA KOGO
kobieta
POJEMNOŚĆ
od 501ml do 1500ml
RODZAJ PRODUKTU
KOLORYZACJA

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję