OLAPLEX No.3 + No.4 - Zestaw odbudowujący do wszystkich rodzajów włosów (szampon + kuracja)


106,99 zł
93,99 zł Zniżka 13,00 zł


106,99 zł
93,99 zł Zniżka 13,00 zł

213,98 zł
187,98 zł Zniżka 26,00 zł
Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Opisy produktów

OLAPLEX to rewolucyjny system przeznaczony do rekonstrukcji i odbudowy zniszczonych włosów.

Kuracja zapobiega zniszczeniu i zerwaniu mostków dwusiarczkowych włosów do których dochodzi podczas zabiegów chemicznych, a także podczas stylizacji suszarką, lokówką czy prostownicą. Produkt jest w stanie odbudować zerwaną strukturę włosa. Olaplex słada się z trzech faz. Dwie pierwsze z nich (Olaplex Hair Bond Multiplier No.1 i Bond Perfector No. 2) przeznaczone są do stosowania profesjonalnego w salonie fryzjerskim, natomiast ostatnia, trzecia faza Olaplex Hair Perfector 3 to jedyna część systemu Olaplex przeznaczona dla klientów do wykonania rekonstrukcji w domu. Zawiera ten sam składnik aktywny co faza 1 i 2. Umożliwia regenerację włosów i utrzymanie ich w jak najlepszej kondycji pomiędzy zabiegami, gdyż kontynuuje utrzymanie wiązań we włosach. Kuracja nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów i glutenu. Pasma są wzmocnione, odżywione i zdrowiej wyglądają. Ponadto Olaplex sprawia, że kosmyki stają się miękkie, gładkie i idealnie lśniące.

Sposób użycia: Obfitą ilość produktu nakładamy na mokre (nieumyte wcześniej szamponem, jedynie dobrze zmoczone) i dobrze osuszone ręcznikiem włosy, które następnie przeczesujemy grzebieniem. Produkt pozostawiamy na minimum 10 minut lub dłużej. Następnie spłukujemy włosy, myjemy je szamponem i nakładamy odżywkę. W razie potrzeby można stosować częściej niż raz w tygodniu.

Rezultat:

- Włosy w idealnej kondycji nawet po zabiegu rozjaśniania czy koloryzacji
- Pasma zregenerowane i odżywione
- Włosy miękkie i lśniące

Szampon Olaplex No. 4 do pielęgnacji każdego rodzaju włosów jest częścią systemu Olaplex do stosowania w pielęgnacji domowej. Odbudowuje, wzmacnia, nawilża i nadaje włosom blasku. Olaplex zawiera opatentowany składnik Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, który wnika w głąb włosa odbudowując zerwane mostki dwusiarczkowe, dzięki czemu włosy stają się miękkie, gładkie i zdrowe. Nie zawiera siarczanów, parabenów i glutenu.

Rezultat:

- Odbudowuje mostki dwusiarczkowe
- Wzmacnia i nawilża zniszczone włosy
- Ułatwia stylizację
- Nadaje włosom lekkość i połysk
- Chroni je przed puszeniem
- Nie obciąża włosów

Sposób użycia: Wmasuj w mokre włosy, a następnie dokładnie spłucz. Stosuj przy każdym myciu włosów oraz po zastosowaniu kuracji Olaplex No.3.
Szampon Olaplex No. 4 powinien być stosowany wraz z Olaplex No.3 i 5 jako część kuracji domowej po zabiegu.