OLAPLEX No.3 + No.4 - Zestaw odbudowujący do wszystkich rodzajów włosów (szampon + kuracja)


94,99 zł


98,99 zł

193,98 zł
Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Opisy produktów

OLAPLEX to rewolucyjny system przeznaczony do rekonstrukcji i odbudowy zniszczonych włosów.

Kuracja zapobiega zniszczeniu i zerwaniu mostków dwusiarczkowych włosów do których dochodzi podczas zabiegów chemicznych, a także podczas stylizacji suszarką, lokówką czy prostownicą. Produkt jest w stanie odbudować zerwaną strukturę włosa. Olaplex słada się z trzech faz. Dwie pierwsze z nich (Olaplex Hair Bond Multiplier No.1 i Bond Perfector No. 2) przeznaczone są do stosowania profesjonalnego w salonie fryzjerskim, natomiast ostatnia, trzecia faza Olaplex Hair Perfector 3 to jedyna część systemu Olaplex przeznaczona dla klientów do wykonania rekonstrukcji w domu. Zawiera ten sam składnik aktywny co faza 1 i 2. Umożliwia regenerację włosów i utrzymanie ich w jak najlepszej kondycji pomiędzy zabiegami, gdyż kontynuuje utrzymanie wiązań we włosach. Kuracja nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów i glutenu. Pasma są wzmocnione, odżywione i zdrowiej wyglądają. Ponadto Olaplex sprawia, że kosmyki stają się miękkie, gładkie i idealnie lśniące.

Sposób użycia: Obfitą ilość produktu nakładamy na mokre (nieumyte wcześniej szamponem, jedynie dobrze zmoczone) i dobrze osuszone ręcznikiem włosy, które następnie przeczesujemy grzebieniem. Produkt pozostawiamy na minimum 10 minut lub dłużej. Następnie spłukujemy włosy, myjemy je szamponem i nakładamy odżywkę. W razie potrzeby można stosować częściej niż raz w tygodniu.

Dla uzyskania lepszego efektu przed nałożeniem Olaplex No.3 zastosuj Olaplex No.0 na ok. 10 minut. Po tym czasie nałóż na niespłukane włosy Olaplex No.3 i pozostaw na kolejne 10 minut, a następnie dokładnie spłucz. Włosy umyj włosy szamponem Olaplex No.4 i zastosuj odżywkę Olaplex No.5

Rezultat:

- Włosy w idealnej kondycji nawet po zabiegu rozjaśniania czy koloryzacji
- Pasma zregenerowane i odżywione
- Włosy miękkie i lśniące

Szampon Olaplex No. 4 do pielęgnacji każdego rodzaju włosów jest częścią systemu Olaplex do stosowania w pielęgnacji domowej. Odbudowuje, wzmacnia, nawilża i nadaje włosom blasku. Olaplex zawiera opatentowany składnik Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, który wnika w głąb włosa odbudowując zerwane mostki dwusiarczkowe, dzięki czemu włosy stają się miękkie, gładkie i zdrowe. Nie zawiera siarczanów, parabenów i glutenu.

Rezultat:

- Odbudowuje mostki dwusiarczkowe
- Wzmacnia i nawilża zniszczone włosy
- Ułatwia stylizację
- Nadaje włosom lekkość i połysk
- Chroni je przed puszeniem
- Nie obciąża włosów

Sposób użycia: Wmasuj w mokre włosy, a następnie dokładnie spłucz. Stosuj przy każdym myciu włosów oraz po zastosowaniu kuracji Olaplex No.3.
Szampon Olaplex No. 4 powinien być stosowany wraz z Olaplex No.3 i 5 jako część kuracji domowej po zabiegu.