GOLDWELL Curl & Waves - Zestaw do włosów kręconych  1. Ten produkt nie jest obecnie dostępny.


50,99 zł

Jeden z produktów nie jest już dostępny. Nie można kupić tego pakietu

Opisy produktów

Szampon Dualsenses Curls & Waves polecany jest do pielęgnacji włosów kręconych i falowanych (naturalnie lub po zabiegu trwałej ondulacji). Jest wzbogacony o kompleks chroniący kolor przed wypłukiwaniem. Można go stosować zarówno w pielęgnacji domowej, jak i profesjonalnej.

Zawiera proteiny mleka - doskonały składnik pielęgnujący włosy kręcone, które często puszą się i przesuszają. Proteiny mleka zapewniają właściwe nawilżenie i chronią przed nadmierną utratą wilgoci. Dodają włosom giętkości, dzięki czemu loki są sprężyste i płynnie się poruszają. Dodatkowo kompleks Fade Stop Formula minimalizuje wypłukiwanie się koloru przy każdym myciu.

Sposób użycia: Nałóż szampon na mokre włosy i wmasuj. Dokładnie spłucz. W razie potrzeby umyj po raz drugi i spłucz.

Rezultat:
- Definiuje loki i fale
- Dodaje im sprężystości
- Nawilża i uelastycznia włosy
- Pozostawia je lekkie i bujne
- Bardzo delikatnie myje i oczyszcza pasma
- Chroni kolor przed blaknięciem

Goldwell Stylesign Curls & Waves to lekki fluid do loków, który delikatnie nadaje kształt i definiuje falowane włosy, jednocześnie nadając wyczuwalne utrwalenie na cały dzień. Skutecznie zapobiega puszeniu się włosów oraz nadaje im blask i elastyczność. Nie obciąża włosów, nie skleja i nie pozostawia osadu.

Sposób użycia: Rozprowadź na osuszonych ręcznikiem włosach, skręcając je na palcu, lub na suchych włosach dla odświeżenia fal na drugi dzień.

Rezultat:
- Nadaje kształt i definiuje falowane włosy
- Lekkość i utrwalenie na cały dzień
- Nadaje włosom blask i elastyczność
- Zapobiega puszeniu