ALLWAVES Blueberry and Calendula - Zestaw do włosów farbowanych i zniszczonych

  • Pakiet
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł

Jeden z produktów nie jest już dostępny. Nie można kupić tego pakietu

Opisy produktów

Litrowy Szampon Allwaves Jagoda i nagietek ma doskonałe opinie. To produkt profesjonalny przeznaczony do stosowania w salonach fryzjerskich, ale Ty też możesz mieć go w domu. Szampon Allwaves jest odpowiedni dla każdego typu włosów, ma działanie odżywiające oraz regenerujące. 

Allvawes Blueberry and Calendula Shampoo przeznaczony jest do włosów zniszczonych w wyniku: 

- Trwałej ondulacji
- Koloryzacji i farbowania
- Zabiegów dekoloryzacyjnych

W składzie szamponu Allwaves znajdziesz:

- Ekstrakt z jagody, który regeneruje włosy i działa silnie przeciw utleniająco
- Witaminę C, która wzmacnia włosy i nadaje im połysk
- Nagietek, który ma właściwości kojące i nawilżające, szczególnie działa na skórę głowy

Efekt? Włosy są zdrowe i błyszczące. Szampon ma przyjemny, jagodowy zapach. 

Sposób użycia:

Niewielką ilość szamponu rozprowadź na mokrych włosach. Ostrożnie wmasuj, a następnie spłucz. 

Maska odżywiająca do włosów farbowanych z czarną jagodą i nagietkiem. Głęboko odżywia i przedłuża żywotność koloru na włosach. Maska jest szczególnie polecana dla włosów zniszczonych przez częste stosowanie zabiegów chemicznych takich jak: farbowanie, trwała ondulacja czy zabiegi dekoloryzujące. Zawiera ekstrakt z jagód i nagietka. Jagoda posiada doskonałe właściwości regenerujące oraz silne właściwości przeciwutleniające. Dzięki zawartej witaminie C daje włosom połysk i w widoczny sposób wzmacnia je. Nagietek działa na skórę głowy kojąco, nawilża ją wpływając na kondycje orz poprawę jej wyglądu. Włosy stają się mocniejsze i błyszczące. Dzięki filtrom słonecznym chroni włosy przed promieniowaniem UV. Posiada jagodowy zapach.

Sposób użycia:

Nałóż niewielką ilość maski na wilgotne włosy, od nasady aż po same końce. Pozostaw na chwilę, a następnie dokładnie spłucz.

ALLWAVES Blueberry and Calendula maska odżywiająca do włosów farbowanych z czarną jagodą i nagietkiem. Głęboko odżywia i przedłuża żywotność koloru na włosach. Maska jest szczególnie polecana dla włosów zniszczonych przez częste stosowanie zabiegów chemicznych takich jak: farbowanie, trwała ondulacja czy zabiegi dekoloryzujące. Zawiera ekstrakt z jagód i nagietka. Jagoda posiada doskonałe właściwości regenerujące oraz silne właściwości przeciwutleniające.

Dzięki zawartej witaminie C daje włosom połysk i w widoczny sposób wzmacnia je. Nagietek działa na skórę głowy kojąco, nawilża ją wpływając na kondycje orz poprawę jej wyglądu. Włosy stają się mocniejsze i błyszczące. Dzięki filtrom słonecznym chroni włosy przed promieniowaniem UV. Posiada jagodowy zapach.

Sposób użycia:

Nałóż niewielką ilość maski na wilgotne włosy, od nasady aż po same końce. Pozostaw na chwilę, a następnie dokładnie spłucz.