LAMPE BERGER PARIS

LAMPE BERGER PARIS - Lampa Land Terre De Sienne brąz

220,99 zł
Indeks: 3127290047328

Lampa katalityczna LAMPE BERGER PARIS Land Moss Terre Sienna to lampa w stylu art deco o kolorze zbliżonym do brązu z czerwonymi akcentami.

W skład zestawu wchodzi: lampa, knot, klosz, zaślepka i lejek. Wkład zapachowe sprzedawane są osobno. 

Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Lampa katalityczna - Lampe Berger Paris Land Sienna

Lampa Berger Land Sienna to twór francuskiego projektanta Anthony'ego Gambusa. minimalistyczny ksztalt lampy Berger przypomina tradycyjną, ręcznie robioną ceramikę. lampa zawiera charakterystyczną nasadkę, która zapobiega ryzyku poparzenia jednocześnie stopniowo uwalniając piękny zapach. Lampe Berger Land Terre de Sienna w stylu art deco dekoruje wnętrze i wypełnia przestrzeń pięknym zapachem. Brązowa lampa Berger zachwyca kolorami ziemi - ochrą i brązem.

Industrialny klosz nadaje lampie Berger ponadczasowy wygląd. Wybierz się w aromatyczną podróż z lampą Berger w połączeniu z olejkami inspirowanymi naturą.

  • Materiał: szkło
  • Projektant: Anthony Gambus
  • Kolor: brąz
  • Pojemność: 264 ml
  • Wysokość: ok. 11 cm
  • Palnik należy wymieniać co 200 użyć lub raz w roku
  • Zapakowana w eleganckie pudełko z instrukcją i lejkiem

Jakie właściwości ma lampa katalityczna Berger?

Lampy Berger mają zastosowanie takie jak eliminacja niepożądanych zapachów oraz dezynfekcja powietrza. Dzięki procesowi spalania katalicznego lampa Berger Paris Land rozkłada w powietrzu nieprzyjemną woń np. dymu tytoniowego, zwierząt lub roztoczy. Dodatkowo uwalnia przyjemne aromaty i są elegancką dekoracją.

Stosowanie lamp Berger - porady: 

1. Ustaw lampę w bezpiecznym miejscu, które będzie odporne na zaplamienie i wysokie temperatury. Zdejmij nakładkę i gasidło. Delikatnie wyjmij palnik z knotem, a następnie korzystając z lejka znajdującego się w zestawie nalej wybrany zapach Berger do 2/3 objętości lampy. 

2. Umieść kamień i bawełniany knot w szyjce lampy. Poczekaj 20 minut, aż knot nasiąknie. 

3. Po upływie wyznaczonego czasu upewnij się że w okolicy lampy nie leżą łatwopalne przedmioty i podpal kamień za pomocą zapałek lub zapalniczki. Tak zapaloną lampę utrzymuj przez 2 minuty, a po upływie tego czasu zdmuchnij płomień i nałóż gasidło. 

Wystarczy 20 minut, by wypełnić cały pokój przyjemnym zapachem. 

3127290047328

Opis

LINIA PRODUKTOWA
LAMPE BERGER PARIS
RODZAJ PRODUKTU
ŚWIECE I LAMPY

Specyficzne kody

Nowy produkt

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję