LOREAL - Zestaw wygładzający i odbudowujący włosy z mleczkiem


38,99 zł


39,99 zł

78,98 zł
Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Opisy produktów

Prostowanie włosów, choć dodaje piękna, może doprowadzić Twoje włosy do tragicznego stanu. Dlatego by uniknąć zniszczeń w trakcie zabiegów należy użyć odpowiednich kosmetyków - my polecamy Ci to wyjątkowe mleczko LOREAL Steampod Smoothing Cream.

Mleczko to nowoczesny produkt od LOREAL stworzony z myślą o dogłębnej ochronie podczas prostowania włosów cienkich i normalnych i należy je stosować z urządzeniem do pielęgnacyjnej stylizacji Steampod. Kosmetyk pomaga uzyskać efekt długotrwałego wygładzenia włosów, utrzymującego się nawet do trzech dni bez konieczności codziennego używania prostownicy. Formuła kremu wzbogacona została o technologię Pro Keratin, która nadaje włosom długotrwałą miękkość i wyjątkową gładkość. Pro Keratin osadza się na włóknie włosa i pod wpływem pary wnika do jego wnętrza, odbudowując go i chroniąc przed ubytkami naturalnego budulca włosów. Dodatkowo zapewnia niesamowity połysk likwidując efekt skręcania i puszenia się włosów na bardzo długi czas. W celu uzyskania optymalnego efektu należy używać mleczko wraz z ochronnym serum wygładzającym Steampod. Powodzenia!

Sposób użycia: Zaaplikuj niewielką ilość mleczka na umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Rozprowadź produkt równomiernie na długościach i końcach. Rozczesz włosy i podsusz je, a następnie wystylizuj przy użyciu urządzenia Steampod. Dla wyjątkowego wygładzenia na uwrażliwione partie włosów zaaplikuj mleczko dwukrotnie, a następnie rozczesz włosy przed ich podsuszeniem.

Formuły i technologie zawarte w produkcie:

- Pro Keratyna - odbudowuje i regeneruje włókno włosa, wnikając pod wpływem pary do jego wnętrza.

Rezultat:

- Doskonała regeneracja i odbudowa
- Natychmiastowe wygładzenie i kontrola
- Intensywna pielęgnacja bez efektu obciążenia

LOREAL znalazł sposób na wiecznie kręcące się, niesforne włosy - to wygładzająco-dyscyplinujące serum Techni Art Liss Control+.

Serum szybko i skutecznie pozwala zdyscyplinować włosy kręcone i falujące. Chroni przed wilgocią aż do 24 godzin, a zawartość filtrów UV sprawia, że włosy są również odporne na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Liss Control odżywia i podkreśla każdy lok, nadając włosom miękkość i przeciwdziałając puszeniu. Pozwoli Ci nie tylko ujarzmić włosy, ale także cieszyć się ich pięknem.

Sposób użycia: Na umyte i osuszone ręcznikiem włosy nałóż porcję wielkości 1-2 orzechów laskowych i rozprowadź równomiernie. Modeluj przy pomocy suszarki i szczotki. Aby zachować loki, pozwól włosom wyschnąć naturalnie.

Rezultat:

- Doskonale wygładzone włosy
- 24-godzinna ochrona przed wilgocią
- Ochrona UV

Moc utrwalenia: 1/6. 

Porady:

- Jeśli Twoje włosy są kręcone, nie powinnaś używać szczotki o gęstym rozmieszczeniu igieł. Wybieraj grzebienie o szeroko rozstawionych ząbkach lub przeczesuj je palcami, unikniesz w ten sposób puszenia się włosów.
- Unikaj suszenia włosów suszarką, zniszczy i napuszy Twoje włosy. Gdy tylko to możliwe pozwól im naturalnie wyschnąć.
- Wełniana czapka w zimę jest dobrym sposobem na ochronę włosów przed niskimi temperaturami, ale nie jeśli Twoje włosy są kręcone. Aby uniknąć puszenia się i elektryzowania wybieraj kapelusze lub inne materiały, które sprzyjają Twoim włosom np. satyna.