LOREAL SE Liss Unlimited - Zestaw wygładzający do włosów niezdyscyplinowanych


54,99 zł


63,99 zł

Opis pakietu

Sprawdź pozostałe ZESTAWY NA DZIEŃ MAMY

118,98 zł
Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Opisy produktów

Masz wrażenie, że Twoje niezdyscyplinowane włosy całkowicie nad Tobą zapanowały? Jeśli chcesz przeciwstawić się ich dominacji, zastosuj ten nowoczesny szampon Expert Liss Unlimited od LOREAL. Dzięki zawartemu w szamponie kompleksowi Keratinoil Comlpex kosmetyk widocznie wzmocni i odżywi Twoje włosy. Pro-Keratyna  oraz olejek z kukui i wiesiołka skutecznie domknie łuski włosów i wyraźnie wygładzi je już w 4 dni! Szampon nie tylko zdyscyplinuje włosy, sprawiając, że staną się bardziej podatne na stylizację, ale także zabezpieczy je przed puszeniem się pod wpływem wilgoci. Od teraz to Ty nad nimi zapanujesz!

*Test instrumentalny

Sposób użycia: Nanieś szampon Liss Unlimited na mokre włosy. Spień. Dokładnie spłucz. W razie potrzeby powtórz czynność. Zaraz po umyciu głowy zaleca się użycie odżywki bądź maski z tej samej linii*.

Dla uzyskania najlepszego efektu stosuj również inne produkty z linii Liss Unlimited**

Rezultat:

- Oczyszczone włosy i skóra głowy
- Optymalne odżywienie i nawilżenie
- Perfekcyjne wygładzenie
- Koniec z puszącymi się włosami
- Ochrona przed wilgocią
- Łatwość rozczesywana

Oto kilka trików na ujarzmienie niezdyscyplinowanych włosów:

Po nałożeniu szamponu, odżywki lub maski z linii Liss Unlimited spłucz włosy chłodną wodą, dzięki temu łuski włosa zamkną się, a ty uniemożliwisz im puszenie się.

Regularnie podcinaj rozdwajające się końce.

Nie używaj szczotki o gęstym rozmieszczeniu igieł. Wybieraj grzebienie o szeroko rozstawionych ząbkach lub przeczesuj je palcami, unikniesz w ten sposób puszenia się włosów.

Wełniana czapka w zimę jest dobrym sposobem na ochronę włosów przed niskimi temperaturami, ale nie jeśli Twoje włosy niezdycyplinowane. Aby uniknąć puszenia się i elektryzowania wybieraj kapelusze lub inne materiały, które sprzyjają Twoim włosom np. satynę.

**Linia Liss Unlimited została stworzona specjalnie z myślą o włosach niezdyscyplinowanych, kręconych, puszących się oraz suchych. Ujarzmij i skutecznie wygładź swoją fryzurę już w 4 dni*

*Test instrumentalny

Włosy niezdyscyplinowane są wyjątkowo trudne w codziennej pielęgnacji. Puszą się, nie chcą układać, co chwilę odstają. Spokojnie, dzięki odrobinie serum Liss Unlimited marki LOREAL ujarzmisz swoje włosy nadając im blask i miękkość.

Już po 4 dniach* możesz zauważyć intensywnie wygładzane oraz ochronę przed puszeniem się włosów pod wpływem wilgoci. Zawarty w serum Keratinoil Complex to połączenie wzmacniającej Pro-Keratyny oraz olejków z kukui i wiesiołka o właściwościach odżywczo - ochronnych. W efekcie włókno włosa jest perfekcyjnie wygładzone, nawilżone i odżywione. Włosy są chronione przed wpływem wilgoci, a efekt wygładzenia utrzymuje się przez długi czas.
*Test instrumentalny

Sposób użycia: Nanieś pasmo po paśmie na umyte wcześniej szamponem Liss Unlimited i osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukuj. Stylizuj włosy za pomocą suszarki lub innych urządzeń do stylizacji na ciepło. Możesz również zastosować jako wykończenie fryzury na suche włosy, wygładzając je i nabłyszczając.

Rezultat:

- Intensywne odżywienie i nawilżenie
- Perfekcyjne wygładzenie
- Włosy nabłyszczone i miękkie
- Koniec z puszącymi się włosami
- Ochrona przed wilgocią
- Łatwość rozczesywana

Oto kilka trików na ujarzmienie niezdyscyplinowanych włosów:

- Po nałożeniu szamponu, odżywki lub maski z linii Liss Unlimited spłucz włosy chłodną wodą, dzięki temu łuski włosa zamkną się, a ty uniemożliwisz im puszenie się.
- Regularnie podcinaj rozdwajające się końce.
- Nie używaj szczotki o gęstym rozmieszczeniu igieł. Wybieraj grzebienie o szeroko rozstawionych ząbkach lub przeczesuj je palcami, unikniesz w ten sposób puszenia się włosów.
- Wełniana czapka w zimę jest dobrym sposobem na ochronę włosów przed niskimi temperaturami, ale nie jeśli Twoje włosy niezdycyplinowane. Aby uniknąć puszenia się i elektryzowania wybieraj kapelusze lub inne materiały, które sprzyjają Twoim włosom np. satynę.
**Linia Liss Unlimited została stworzona specjalnie z myślą o włosach niezdyscyplinowanych, kręconych, puszących się oraz suchych. Ujarzmij i skutecznie wygładź swoją fryzurę już w 4 dni*
*Test instrumentalny