LOREAL SE Pro Longer - Zestaw poprawiający wygląd długich włosów


54,99 zł
53,99 zł Zniżka 1,00 zł


60,99 zł
59,99 zł Zniżka 1,00 zł

Opis pakietu

Sprawdź pozostałe ZESTAWY NA DZIEŃ MAMY

115,98 zł
113,98 zł Zniżka 2,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena

Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Opisy produktów

Linia Pro Longer pomaga odnowić długości i sprawia, że wyglądają na grubsze. Koncentrat o wysokim stężeniu ekskluzywnej molekuły Filler A-100 zawartej w gamie Pro Longer działa natychmiastowo, wypełniając włókno włosa i pogrubiając końcówki na ostatnich centymetrach, by wyglądały na pełniejsze. Dzięki aminokwasowi formuła wzmacnia włosy, odbudowuje je i sprawia, że są mocniejsze i mniej podatne na łamanie.

Produkty linii Pro Longer charakteryzuje nowoczesny zapach o morskich, orientalnych i kwiatowych nutach, dzięki którym pielęgnacja długich włosów zmieni się w niezwykłe doświadczenie zmysłowe.

Sposób użycia: Równomiernie aplikuj na mokre włosy. Spień. Spłucz dokładnie. W przypadku dostania się kosmetyku do oczu, natychmiast przepłucz je wodą.

Rezultat:

- Gęstość i objętość
- Mocne końcówki
- Włosy błyszczące na całej długości

Odżywka Loreal Pro Longer Conditioner poprawia wygląd włosów na długościach i końcach. Unikalna formuła na bazie Filler A-100 oraz aminokwasu pomaga odnawiać włókno włosa dla efektu dłuższych włosów. Włosy wydają się mocniejsze i bardziej błyszczące na całej długości. Filler A-100 wypełnia włosy, wyrównuje ubytki i sprawia, że pasma są jednolite, gładkie i mocne. Z kolei aminokwas odbudowuje pukle i chroni je przed łamaniem i kruszeniem w przyszłości.

Sposób użycia: Na umyte i lekko wilgotne włosy zaaplikuj niewielką ilość kosmetyku. Rozprowadź równomiernie na całej długości pasm. Pozostaw na kilka minut, a następnie dokładnie spłucz.