OLIVIA GARDEN

OLIVIA GARDEN Fingerbrush AMAZONKI Neon Orange - Szczotka do rozczesywania i masażu z włosiem dzika

59,99 zł
Indeks: 5414343016355

Wspieraj profilaktykę raka piersi! Wybierz neonową szczotkę Olivia Garden Fingerbrush Combo do włosów z serii "Róż po zdrowie".

Zobacz inne produkty marki Olivia Garden.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Weź udział w akcji róż po zdrowie i kup szczotkę NEON PINK Olivia Garden Finger Brush Combo Medium z limitowanej serii. Każdy zakup to 10 zł przekazane dla federacji stowarzyszeń "Amazonki".

Szczotki Olivia Garden Neon Orange Finger Brush Combo Medium z włosiem dzika doskonale rozczesują i pielęgnują włosy. Pomarańczowa szczotka Olivia Garden z serii Finger Brush ma długie nylonowe igły zakończone kulkami, które podczas rozczesywania przyjemnie masują skalp. Olivia Garden Finger Brush Combo jest odpowiednia do poplątanych i trudno rozczesanych włosów. Pomiędzy igłami znajduje się włosie dzika, które równomiernie rozprowadza sebum po Twoich włosach sprawiając, że łuski zostają domknięte i nabłyszczone.

Dzięki właściwościom antystatycznym neonowa szczotka Olivia Garden róż po zdrowie skutecznie zapobiega elektryzowaniu się włosów, jak w przypadku innych szczotek wykorzystujących włosie dzika. Ze względu na obecność włosia dzika zalecamy używania jej na suche lub wilgotne włosy. Specjalna budowa szczotki przypominająca ludzką dłoń zapewnia przepływ powietrza, co ułatwia suszenie i stylizację włosów, bez ich przegrzewania. W szczotce Amazonki Olivia Garden, jak w pozostałych szczotkach Olivia Garden Finger Brush w rączce zawarty jest szpikulec ułatwiający wydzielanie sekcji. Neonowe szczotki Olivia Garden Finger Brush są bardzo lekkie, dzięki czemu czesanie nimi jest dużo bardziej przyjemne i mniej obciążające, niż w przypadku innych szczotek.

5414343016355

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
FINGER BRUSH
RODZAJ PRODUKTU
SZCZOTKI I GRZEBIENIE

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję