OLIVIA GARDEN

OLIVIA GARDEN Fingerbrush AMAZONKI Neon Pink - Szczotka do rozczesywania i masażu z włosiem dzika

59,99 zł
Indeks: 5414343016362

Wybierz neonową szczotkę Olivia Garden Fingerbrush Combo do włosów z serii "róż po zdrowie" i wspieraj razem z nami profilaktykę raka piersi!

Szczotka dostępna również w kolorze pomarańczowym.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Weź udział w akcji róż po zdrowie i kup szczotkę NEON PINK Olivia Garden Finger Brush Combo Medium z limitowanej serii Róż po zdrowie. Każdy zakup to 10zł przekazane dla federacji stowarzyszeń "Amazonki".

Różowa Olivia Garden Neon Pink Finger Brush Combo

to kultowe szczotki Finger Brush, które doskonale radzą sobie z kołtunami i poplątanymi włosami. Nylonowe igliwie zapobiega elektryzowaniu się włosów, a kuleczki na ich końcach przyjemnie masują skalp. Każda igła otoczona jest naturalnym włosiem dzika, które pielęgnuje włosy rozprowadzając sebum na całej długości włosów. Ze względu na jego obecność zaleca się czesanie jedynie wilgotnych lub suchych włosów. 

Szczotki Olivia Garden Neon Pink Finger Brush są bardzo lekkie, a jednocześnie mają gumowy trzonek. To sprawia, że praca nimi jest bardzo wygodna, a szczotka nie wypada z rąk podczas czesania. 

Różowe szczotki Neon Pink Olivia Garden Finger Brush ułatwiają wydzielanie sekcji za sprawą szpikulca ukrytego w trzonku, a charakterystyczna budowa szczotki zbliżona do ludzkiej dłoni ułatwia stylizację na gorąco oraz suszenie. 

5414343016362

Opis

LINIA PRODUKTOWA
OLIVIA GARDEN
RODZAJ PRODUKTU
SZCZOTKI I GRZEBIENIE

Specyficzne kody

Nowy produkt

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję