FANOLA No Orange - Zestaw neutralizujący do ciemnych włosów 1000ml+1000ml

  • Pakiet
InPost Paczkomaty od 14,99 zł
InPost Kurier od 16,99 zł
DPD Kurier od 17,99 zł
Zakupy od 199 zł Inpost 0 zł
Zakupy od 299 zł DPD 0 zł

Jeden z produktów nie jest już dostępny. Nie można kupić tego pakietu

Opisy produktów

Szampon Fanola No Orange neutralizuje miedziane i pomarańczowe odcienie na włosach. Produkty Fanola No Orange są przeznaczone do włosów farbowanych w ciemnych odcieniach. Nie należy ich stosować na włosy rozjaśniane i z pasemkami.

Szampon zawiera niebieskie pigmenty, które neutralizują kolor włosów. Usuwają niepożądane, ciepłe tony ochładzając ich odcień. Formuła szamponu została wzbogacona o olej kokosowy, wyciąg z alg i ekstrakt z gardenii tahitańskiej, które nawilżają, odżywiają, zmiękczają i nabłyszczają włosy.

Sposób użycia: Nanieś szampon na mokre włosy i wmasuj. Pozostaw na 1-5 minut, po czym dokładnie spłucz. Następnie umyj drugi raz. Podczas aplikacji używaj rękawiczek ochronnych.

Rezultat:

- Delikatnie myje
- Oczyszcza włosy z osadów
- Neutralizuje miedziane, pomarańczowe odcienie
- Podnosi poziom nawilżenia i dodaje blasku
- Nie zostawia plam na skórze głowy

Maska Fanola No Orange neutralizuje miedziane i pomarańczowe odcienie na włosach. Produkty Fanola No Orange są przeznaczone do włosów farbowanych w ciemnych odcieniach. Nie należy ich stosować na włosy rozjaśniane i z pasemkami.

Zawiera niebieskie pigmenty, które neutralizują kolor włosów. Usuwają niepożądane, ciepłe tony ochładzając ich odcień. Formuła maski została wzbogacona o olej kokosowy, wyciąg z alg i ekstrakt z gardenii tahitańskiej, które nawilżają, odżywiają, zmiękczają i nabłyszczają włosy.

Sposób użycia: Nałóż maskę na wilgotne włosy umyte szamponem No Orange. Rozprowadź ją na całej długości włosów. Pozostaw na 3-5 minut, po czym dokładnie spłucz. Podczas aplikacji używaj rękawiczek ochronnych.

Rezultat:

- Neutralizuje miedziane, pomarańczowe odcienie
- Zapobiega plątaniu się włosów
- Odżywia i nawilża je
- Zmiękcza i dodaje im blasku