• Obniżka
  • Zniżka 14,00 zł
WELLA

WELLA Color Touch 5/4 60ml - Krem tonujący bez amoniaku, farba - OUTLET

27,99 zł
13,99 zł Zniżka 14,00 zł
Indeks: 2010000029701

Prawdziwą rewolucją we fryzjerstwie było wprowadzenie trójwymiarowej koloryzacji. Wella Professionals stworzyła krem tonujący Color Touch - produkt nie zawierający amoniaku, umożliwiający delikatne przenikanie się odcieni i łączenie światła z kolorem. Formuła kremu została wzbogacona o specjalna kompozycję składników pielęgnacyjnych: płynną keratynę i wosk pszczeli, które nadają piękny blask, wydobywają intensywny kolor i gwarantują doskonałą kondycję włosa. Delikatna kremowa konsystencja półtrwałej farby Color Touch, wyrównuje porowatą strukturę włosów i zapewnia skuteczną przyczepność pigmentów odbijających światło. Efektem jest trwały, intensywny kolor utrzymujący się od 4 do 6 tygodni.

Produkt z kategorii Outlet - posiada następujące defekty:
- termin ważności: 28.02.2022

Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Produkty Outlet posiada następujące defekty:

- termin ważności: 28.02.2022

Opis produktu

Prawdziwą rewolucją we fryzjerstwie było wprowadzenie trójwymiarowej koloryzacji. Wella Professionals stworzyła krem tonujący Color Touch – produkt niezawierający amoniaku, umożliwiający delikatne przenikanie się odcieni i łączenie światła z kolorem. Formuła kremu została wzbogacona o specjalna kompozycję składników pielęgnacyjnych: płynną keratynę i wosk pszczeli, które nadają piękny blask, wydobywają intensywny kolor i gwarantują doskonałą kondycję włosa. Delikatna kremowa konsystencja półtrwałej farby Color Touch, wyrównuje porowatą strukturę włosów i zapewnia skuteczną przyczepność pigmentów odbijających światło. Efektem jest trwały, intensywny kolor utrzymujący się od 4 do 6 tygodni i pokrycie włosów siwych, gdy ich udział jest mniejszy niż 50%.

Sposób użycia: Produkt profesjonalny, przeznaczony do użytku wyłącznie w salonach fryzjerskich. Color Touch należy używać wyłącznie z Emulsją Color Touch 1,9% lub 4%. Szczegóły na ulotce dołączonej do opakowania. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień.

2010000029701

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
COLOR TOUCH
RODZAJ PRODUKTU
KOLORYZACJA

Specyficzne kody

Nowy produkt

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję