Kosmetyki do twarzy - REFECTOCIL
REFECTOCIL

REFECTOCIL Eyelash And Eyebrow Tint 4 Chestnut Kasztan 15ml - Żelowa henna do rzęs i brwi Kasztan

19,99 zł
Indeks: 9003877057413
Piękne rzęsy i idealnie podkreślone łuki brwiowe to marzenie każdej kobiety. Farbowanie brwi i rzęs to jedna z najczęściej wykonywanych usług, zarówno w salonach kosmetycznych, jak i fryzjerskich. Ogólnodostępne henny do brwi i rzęs nie dają tak intensywnych i długotrwałych efektów, jak wykonana w salonie profesjonalna henna. To dlatego chętnie korzystamy z tego typu usług. RefectoCil jest cenionym wśród profesjonalistów kosmetykiem do farbowania brwi i rzęs. Żelowa konsystencja sprawia, że produkt łatwo zmieszać z utleniaczem, a zmywanie jest dużo szybsze i przyjemniejsze, niż w przypadku tradycyjnej henny. RefectoCil występuje w kilku kolorach, co pozwala precyzyjnie dobrać odcień do indywidualnych wymagań. Produkt idealnie podkreśla br...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Piękne rzęsy i idealnie podkreślone łuki brwiowe to marzenie każdej kobiety. Farbowanie brwi i rzęs to jedna z najczęściej wykonywanych usług, zarówno w salonach kosmetycznych, jak i fryzjerskich. Ogólnodostępne henny do brwi i rzęs nie dają tak intensywnych i długotrwałych efektów, jak wykonana w salonie profesjonalna henna. To dlatego chętnie korzystamy z tego typu usług.

RefectoCil jest cenionym wśród profesjonalistów kosmetykiem do farbowania brwi i rzęs. Żelowa konsystencja sprawia, że produkt łatwo zmieszać z utleniaczem, a zmywanie jest dużo szybsze i przyjemniejsze, niż w przypadku tradycyjnej henny.

RefectoCil występuje w kilku kolorach, co pozwala precyzyjnie dobrać odcień do indywidualnych wymagań. Produkt idealnie podkreśla brwi i rzęsy, nie barwi skóry i nie powoduje podrażnień. Nie powoduje również wypadania brwi i rzęs, a efekty farbowania są widoczne nawet do 6 tygodni.

Opakowanie zawiera tubkę z farbą, patyczek do rozmieszania i nakładania produktu oraz instrukcję. Farbę do rzęs i brwi RefectoCil należy stosować z utleniaczem RefectoCil Oxidant w płynie lub w kremie.

Sposób użycia: Produkt profesjonalny. Należy dokładnie przestrzegać instrukcji dołączonej do opakowania.

Rezultat:

- Łatwa aplikacja
- Żelowa konsystencja
- Produkt nie barwi skóry
- Produkt jest bezpieczny w użyciu
- Szybki czas działania
- Długotrwale utrzymujący się efekt (nawet do 6 tygodni)

Środki ostrożności: Tylko do użytku profesjonalnego. Produkt może wywoływać silne reakcje alergiczne. Należy zapoznać się z instrukcją i ściśle jej przestrzegać. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie należy farbować rzęs, jeśli: - na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, - kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów lub rzęs, - w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny. Stosować rękawice ochronne. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. RefectoCil nr 1, 1.1, 2, 2.1, 3, 4: zawiera fenylenodiaminy.

Wstępne przygotowania / demakijaż:
Do delikatnego usunięcia makijażu z powiek należy użyć nienatłuszczającego preparatu do demakijażu RefectoCil Eye Make-Up Remover. Rzęsy i brwi muszą być suche i oczyszczone z tłuszczu, aby osiągnąć jak najlepszy efekt farbowania. Teraz należy wziąć dwa płatki do rzęs RefectoCil Eye Protection Papers. Następnie nanieść krem podkładowy RefectoCil Skin Protection Cream na dolną powiekę oraz na spodnią stronę płatków do rzęs. Płatki należy przycisnąć dobrze do rzęs tak, żeby farba nie dostała się na skórę wokół oczu.

Przygotowanie preparatu (mix 1:1):
Bezpośrednio przed farbowaniem wymieszać w miseczce kosmetycznej RefectoCil Cosmetic Dish 2 cm farby z 10 kroplami utleniacza RefectoCil Oxidant w płynie (lub 15-20 kropli utleniacza Refectocil Oxidant w kremie) za pomocą załączonej szpatułki do koloryzacji RefectoCil Application Stick do osiągnięcia pasty o kremowej konsystencji.

Farbowanie:
Po zamknięciu oczu należy nanosić farbę szpatułką na rzęsy do ich całkowitego pokrycia farbą. Na zakończenie ten sam lub o jeden ton jaśniejszy odcień nanieść na brwi w kierunku wzrostu.

Czas działania:
W zależności od tego jak intensywny kolor chcemy osiągnąć.

Usuwanie farby z brwi:
Po upływie czasu działania farby należy suchym wacikiem kosmetycznym zdjąć nadmiar farby. W przypadku zetknięcia farby ze skórą należy plamy z farby szybko i delikatnie usunąć za pomocą RefectoCil Tint Remover. Rzęs i skóry wokół oczu nie wolno czyścić za pomocą Tint Remover.

Usuwanie farby z rzęs:
Po upływie czasu działania farby należy delikatnie usunąć płatki do rzęs i suchym wacikiem kosmetycznym zdjąć nadmiar farby. Następnie pozostałości farby usunąć za pomocą wody i wacika. Należy mieć zamknięte powieki aż do całkowitego oczyszczenia z resztek farby.

9003877057413

Opis

LINIA PRODUKTOWA
REFECTOCIL
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml
RODZAJ PRODUKTU
MAKIJAŻ

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję