L'OREAL

LOREAL Majirel Cool Cover CC 7.18 50ml - Farba, krem koloryzujący

40,99 zł
Indeks: 3474630733169

Majirel Cool Cover to paleta 25 odcieni trwałej koloryzacji, od bardzo jasnego blondu do brązu. Farba nadaje włosom chłodnych odcieni i metalicznych refleksów. Intensywnie i w 100% pokrywa siwe włosy, nawet na najciemniejszych odcieniach, bez konieczności łączenia z kolorami podstawowymi.Formuła Majirel Cool Cover została wzbogacona w kompleks Ionene G oraz Incell, które zapewniają pielęgnację całego włókna włosa. Ionene G wnika do wnętrza włosa, tworząc na jego powierzchni ochronną warstwę. Incell to rewolucyjny składnik, który wtapia się we włos i cementuje jego łuski.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Majirel Cool Cover to paleta 25 odcieni trwałej koloryzacji, od bardzo jasnego blondu do brązu. Farba nadaje włosom chłodnych odcieni i metalicznych refleksów. Intensywnie i w 100% pokrywa siwe włosy, nawet na najciemniejszych odcieniach, bez konieczności łączenia z kolorami podstawowymi. Formuła Majirel Cool Cover została wzbogacona w kompleks Ionene G oraz Incell, które zapewniają pielęgnację całego włókna włosa. Ionene G wnika do wnętrza włosa, tworząc na jego powierzchni ochronną warstwę. Incell to rewolucyjny składnik, który wtapia się we włos i cementuje jego łuski. Majirel Cool Cover można łączyć z Majirel.

Sposób użycia: Produkt profesjonalny, przeznaczony tylko do użytku w salonach fryzjerskich. Wymaga połączenia z odpowiednio dobranym oksydantem. Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Twojego fryzjera i znajdź swój wymarzony odcień.

Rezultat:

- Chłodne odcienie
- Metaliczne refleksy
- Refleksy widoczne nawet na ciemnych włosach
- Pokrycie siwych włosów w 100%
- Niesamowicie intensywne pokrycie

Uwaga: zmiana szaty graficznej. Wysłany produkt może posiadać inną szatę graficzną.

3474630733169

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
MAJIREL COOL COVER
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję