KERASTASE

KERASTASE Densifique Homme 30x6ml - Ampułki / kuracja zagęszczająca włosy dla mężczyzn

388,99 zł
Indeks: 3474636356010

Aktywator gęstości dla mężczyzn KERASTASE Denisfique Homme w ampułkach to profesjonalny zabieg przeznaczony do włosów pozbawionych gęstości i wyraźnie przerzedzonych. Kuracja ta działa już na poziomie cebulki włosa i jest oparta głównie o technologię molekuły Stemodyxine. Pozwala eliminować nadmiar tlenu w środowisku komórek macierzystych, co w efekcie natychmiast stymuluje cebulki włosów do wzrostu. Kuracja działa w dynamiczny sposób stymulując mikrokrążenie, dzięki czemu włosy stają się odporniejsze. Ponadto w składzie znajdują się polimery teksturyzujące, które mają silne właściwości kosmetyczne i sprawiają, że włosy stają się widocznie pogrubione. Męski aktywator gęstości Kerastase Densifique Homme zapewnia intensywną pielęgnację, na...

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 300,00 zł Darmowa wysyłka od 300,00 zł

Aktywator gęstości dla mężczyzn KERASTASE Denisfique Homme w ampułkach to profesjonalny zabieg przeznaczony do włosów pozbawionych gęstości i wyraźnie przerzedzonych.

Kuracja ta działa już na poziomie cebulki włosa i jest oparta głównie o technologię molekuły Stemodyxine. Pozwala eliminować nadmiar tlenu w środowisku komórek macierzystych, co w efekcie natychmiast stymuluje cebulki włosów do wzrostu. Kuracja działa w dynamiczny sposób stymulując mikrokrążenie, dzięki czemu włosy stają się odporniejsze. Ponadto w składzie znajdują się polimery teksturyzujące, które mają silne właściwości kosmetyczne i sprawiają, że włosy stają się widocznie pogrubione. Męski aktywator gęstości Kerastase Densifique Homme zapewnia intensywną pielęgnację, nadając natychmiastowy efekt zagęszczenia, dzięki czemu „nowe” włosy pozostają pogrubione i bardziej podatne na stylizację.

Sposób użycia: Zdejmij nakrętkę ze szklanej fiolki i nałóż aplikator. Naciskając aplikator nakładaj bezpośrednio na skórę głowy, na mokre lub suche włosy. Następnie wmasuj delikatnie kolistymi ruchami w skórę głowy. Nie spłukuj. Stosuj jedną ampułkę rano i wieczorem.

Formuły i technologie zawarte w produkcie:

- Molekuła Stemoxydine - Pomaga eliminować problem nadmiaru tlenu w środowisku komórek macierzystych, co pobudza uśpione cebulki i stymuluje wzrost nowych włosów,
- Polimery teksturyzujący - Błyskawicznie pogrubia włókna włosa.

Rezultat:

- Widocznie zwiększona gęstość
- Wzmocnione włókno włosa
- Uśpione cebulki pobudzone do wzrostu
- Intensywna pielęgnacja
- Technologia Molekuły Stemoxydine

3474636356010

Opis

DLA KOGO
mężczyzna
DO JAKICH WŁOSÓW
problemy z wypadaniem
LINIA PRODUKTOWA
HOMME KERASTASE
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję