KERASTASE

KERASTASE Discipline Oleo Curl Pro-Keratine + Elastin 150ml - Krem do włosów kręconych

104,99 zł
Indeks: 3474636349913
Kręcone, falowane włosy to zazwyczaj powód do dumy, coś co przykuwa męski wzrok i wzbudza zazdrość u innych kobiet. Niestety, kręcone włosy bywają kapryśne – często przesuszają się, są trudne do rozczesania; z biegiem czasu tracą młodzieńczą teksturę. Wsparciem w takich przypadkach będzie krem do włosów kręconych Discipline Oleo-Curl od KERASTASE. Wystarczy codzienne, regularne stosowanie, by włosy na nowo odzyskały dawny blask; znów zachwycały witalnością i energią przy każdym, nawet najmniejszym ruchu głowy. Kerastase Oleo-Curl będzie potrafiło uzdrowić Twoje włosy i sprawi, że na powrót staną się podkręcone i lśniące. Krem jest bardzo wydajny i ma przyjemny zapach. Z pewnością szybko stanie się jednym z ważniejszych kosmetyków w Twoj...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Kręcone, falowane włosy to zazwyczaj powód do dumy, coś co przykuwa męski wzrok i wzbudza zazdrość u innych kobiet. Niestety, kręcone włosy bywają kapryśne – często przesuszają się, są trudne do rozczesania; z biegiem czasu tracą młodzieńczą teksturę. Wsparciem w takich przypadkach będzie krem do włosów kręconych Discipline Oleo-Curl od KERASTASE.

Wystarczy codzienne, regularne stosowanie, by włosy na nowo odzyskały dawny blask; znów zachwycały witalnością i energią przy każdym, nawet najmniejszym ruchu głowy. Kerastase Oleo-Curl będzie potrafiło uzdrowić Twoje włosy i sprawi, że na powrót staną się podkręcone i lśniące. Krem jest bardzo wydajny i ma przyjemny zapach. Z pewnością szybko stanie się jednym z ważniejszych kosmetyków w Twojej łazience.

Sposób użycia: Krem nakładaj na umyte i lekko wilgotne włosy. Następnie delikatnie rozczesz pasma i stylizuj fryzurę tak, jak zawsze.

Rezultat:

- Włosy są zdrowsze i mocniej nawilżone
- Włosy są gęstsze i bujniejsze

3474636349913

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
kręcone
LINIA PRODUKTOWA
DISCIPLINE
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję