KERASTASE

KERASTASE Nutritive Bain Satin "2" 250ml - Kąpiel odżywcza do włosów suchych i uwrażliwionych

108,99 zł
Indeks: 3474636382682

Skuteczne, wydajne i szybkie lekarstwo na suche i uwrażliwione włosy - kąpiel odżywcza Satin 2 od KERASTASE powstała specjalnie z myślą o tego rodzaju włosach. Szampon jest niezawodny jeśli chodzi o oczyszczenie zarówno włosów jak i skóry głowy. Pozostawia je nie tylko odświeżonymi lecz również pięknie pachnącymi. Zainspirowana niezwykłymi zdolnościami kwiatu Irysa kąpiel zawiera wyjątkowe składniki antyoksydacyjne i doskonale wzmacnia działanie znanego już kompleksu Gluco-Active. W ten sposób włosy stają się odżywione i pełne blasku oraz przygotowane do dalszej pielęgnacji. Sposób użycia: Zmocz włosy. Wmasuj kąpiel w skórę głowy i włosy kolistymi ruchami. Spłucz włosy. Powtórz czynność, jeśli Twoje włosy wymagają inten...

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Skuteczne, wydajne i szybkie lekarstwo na suche i uwrażliwione włosy - kąpiel odżywcza Satin 2 od KERASTASE powstała specjalnie z myślą o tego rodzaju włosach.

Szampon jest niezawodny jeśli chodzi o oczyszczenie zarówno włosów jak i skóry głowy. Pozostawia je nie tylko odświeżonymi lecz również pięknie pachnącymi. Zainspirowana niezwykłymi zdolnościami kwiatu Irysa kąpiel zawiera wyjątkowe składniki antyoksydacyjne i doskonale wzmacnia działanie znanego już kompleksu Gluco-Active. W ten sposób włosy stają się odżywione i pełne blasku oraz przygotowane do dalszej pielęgnacji.

Sposób użycia: Zmocz włosy. Wmasuj kąpiel w skórę głowy i włosy kolistymi ruchami. Spłucz włosy. Powtórz czynność, jeśli Twoje włosy wymagają intensywniejszego oczyszczenia. Dla uzyskania optymalnego efektu zastosuj maskę lub balsam Nutritive z serii Kerastase.

Formuły i technologie zawarte w produkcie:

- Irisome Complex - zawiera składniki odżywcze i antyoksydacyjne.
- Gluco-Active - kombinacja podstawowych substancji odżywczych (węglowodany, proteiny i lipidy) zapewniająca odżywienie każdego włosa.

Rezultat:

- Oczyszczone włosy i skóra głowy
- Odżywienie
- Blask

3474636382682

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
suche i uwrażliwione
LINIA PRODUKTOWA
NUTRITIVE
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml
RODZAJ PRODUKTU
PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję