• Obniżka
  • Zniżka 5,00 zł
Kosmetyki dla mężczyzn - DEAR BARBER
DEAR BARBER

DEAR BARBER Shampoo 250ml - Szampon nawilżający do włosów dla mężczyzn

24,99 zł
19,99 zł Zniżka 5,00 zł
Indeks: 5014147001269

Szampon DEAR BARBER to produkt, który w swojej łazience powinien mieć każdy mężczyzna! Szampon to nowoczesna technologia, która wspomoże odbudowę zniszczonych, suchych, a także słabych męskich włosów. DEAR BARBER to luksusowa linia produktów dla mężczyzn, dlatego kosmetyk zawiera w sobie drogocenne składniki, które będą pielęgnować i wzmacniać włosy. Produkt stworzy barierę ochronną, wygładzi, wzmocni i odżywi dogłębnie włosy, aby niepotrzebna była dodatkowa pomoc. Włosy pozostaną zdrowe i piękne - czy można chcieć czegoś więcej? Sposób użycia: Nakładaj kosmetyk na wilgotne włosy i wmasuj go. Spłucz wodą i powtórz czynność. Przy ponownej aplikacji kosmetyk powinien się mocniej pienić niż za pierwszym razem. Formuły i technologie za...

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Szampon DEAR BARBER to produkt, który w swojej łazience powinien mieć każdy mężczyzna!

Szampon to nowoczesna technologia, która wspomoże odbudowę zniszczonych, suchych, a także słabych męskich włosów. DEAR BARBER to luksusowa linia produktów dla mężczyzn, dlatego kosmetyk zawiera w sobie drogocenne składniki, które będą pielęgnować i wzmacniać włosy. Produkt stworzy barierę ochronną, wygładzi, wzmocni i odżywi dogłębnie włosy, aby niepotrzebna była dodatkowa pomoc. Włosy pozostaną zdrowe i piękne - czy można chcieć czegoś więcej?

Sposób użycia: Nakładaj kosmetyk na wilgotne włosy i wmasuj go. Spłucz wodą i powtórz czynność. Przy ponownej aplikacji kosmetyk powinien się mocniej pienić niż za pierwszym razem.

Formuły i technologie zawarte w produkcie:

- Pantenol - Dogłębnie nawilża i reguluje poziom wilgotności we włosach tak, aby się nie wysuszały, ale jednocześnie nie puszyły w ciągu dnia. Dodatkowo wzmacnia strukturę włosów, przez co stają się mocniejsze, sprężyste i rzadziej wypadają.

Rezultat:

- Wzmocnione włosy od nasady aż po same końce
- Wyrównana gospodarka wodna w strukturze włosa
- Ukojenie dla suchej i popękanej skóry głowy
- Wygładzone włosy

5014147001269

Opis

LINIA PRODUKTOWA
DEAR BARBER
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję