TANGLE TEEZER

TANGLE TEEZER Original Blue - Rewolucyjna szczotka do rozczesywania włosów niebieska

30,99 zł
Indeks: 5060173371029
Piękna i praktyczna - tak w skrócie opisać by można tę szczotkę umożliwiająca szybkie i bezproblemowe rozczesanie zarówno mokrych jak i suchych włosów od TANGLE TEEZER. Szczotką można rozczesywać włosy od nasady po końce, co przy użyciu innych szczotek i przy mokrych włosach zazwyczaj nie jest możliwe. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użytkowania i idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Szczotka nie wyrywa i nie łamie włosów oraz nie powoduje ich elektryzowania się. Rezultat: - Szybkie i bezbolesne rozczesywanie włosów - Delikatny masaż skóry głowy - Gładka i lśniąca fryzura - Możliwość stosowania na mokre i suche włosy Nagrody i wyróżnienia: - HAIR Innovation 2008 - Best Beauty Innovation 2008 - HAIR Can't live without produ...
Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Piękna i praktyczna - tak w skrócie opisać by można tę szczotkę umożliwiająca szybkie i bezproblemowe rozczesanie zarówno mokrych jak i suchych włosów od TANGLE TEEZER.

Szczotką można rozczesywać włosy od nasady po końce, co przy użyciu innych szczotek i przy mokrych włosach zazwyczaj nie jest możliwe. Ergonomiczny kształt zapewnia wygodę użytkowania i idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Szczotka nie wyrywa i nie łamie włosów oraz nie powoduje ich elektryzowania się.

Rezultat:

- Szybkie i bezbolesne rozczesywanie włosów
- Delikatny masaż skóry głowy
- Gładka i lśniąca fryzura
- Możliwość stosowania na mokre i suche włosy

Nagrody i wyróżnienia:

- HAIR Innovation 2008
- Best Beauty Innovation 2008
- HAIR Can't live without product 2008
- Cosmpolitan: Beauty Awards 2010
- Your Hair: Best Hair Buys 2011
- Best Backstage Hair Product
- Grazia: Best in Beauty
- The Queen's Awards For Enterprise: Innovation 2012.

5060173371029

Opis

DLA KOGO
kobieta
LINIA PRODUKTOWA
TANGLE TEEZER

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję