L'OREAL

LOREAL French Girl Hair by Tecni Art Messy Cliche 150ml - Teksturyzujący spray do włosów

33,99 zł
Indeks: 3474636370597
Wszystkie mamy jakieś własne, wyśnione fryzury. Jedne marzą o wspaniałych puszystych włosach sięgających pupy. Inne chciałyby niesfornej burzy cudownie poskręcanych loków, takiej wprost z paryskiej Rue de Rivoli. Przeszkodą w ich realizacji jest zazwyczaj stan naszej fryzury – włosy są cienkie, słabe i nie chcą się układać. Znasz ten ból? Chcemy zaproponować Ci innowacyjny spray do włosów French Girl Hair od LOREAL, który posiadaczce nawet najbardziej cienkich włosów pozwoli uzyskać klasyczną, francuską, poskręcaną burzę. Spray ma przezroczystą konsystencję i charakteryzuje się przyjemnym zapachem. Sposób użycia: Wystarczy że lekko wysuszysz swoje włosy i nałożysz na nie produkt. Efekt nieładu spotęgujesz zaplatając na wysokości oczy ...
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Wszystkie mamy jakieś własne, wyśnione fryzury. Jedne marzą o wspaniałych puszystych włosach sięgających pupy. Inne chciałyby niesfornej burzy cudownie poskręcanych loków, takiej wprost z paryskiej Rue de Rivoli. Przeszkodą w ich realizacji jest zazwyczaj stan naszej fryzury – włosy są cienkie, słabe i nie chcą się układać. Znasz ten ból? Chcemy zaproponować Ci innowacyjny spray do włosów French Girl Hair od LOREAL, który posiadaczce nawet najbardziej cienkich włosów pozwoli uzyskać klasyczną, francuską, poskręcaną burzę. Spray ma przezroczystą konsystencję i charakteryzuje się przyjemnym zapachem.

Sposób użycia: Wystarczy że lekko wysuszysz swoje włosy i nałożysz na nie produkt. Efekt nieładu spotęgujesz zaplatając na wysokości oczy delikatne warkocze. Ugniataj je przy tym – Twoja fryzura a’la reine de Paris będzie jeszcze bardziej oszałamiająca!

Spray chroni włosy przed puszeniem się przez ok. 24 godziny. Siła produktu: 1/6.

Rezultat:

- Włosy będą bardziej potargane
- Włosy zyskają połysk

3474636370597

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
problemy z wypadaniem
LINIA PRODUKTOWA
TECNI ART
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml

Specyficzne kody

Bądź pierwszym, kto napisze recenzję !

Napisz recenzję