MATRIX

MATRIX Opti Wave 250ml - Płyn do trwałej ondulacji do włosów grubych i opornych

29,99 zł
Indeks: 3474630636750

Trwała ondulacja jest w Twoim zasięgu nawet jeśli masz grube i oporne na skręt włosy. Wszystko dzięki innowacyjnemu płynowi do trwałej ondulacji Opti Wave marki MATRIX, który poskromi nawet najbardziej nieposłuszne włosy. Matrix to gwarancja elastycznych i mocno skręconych loków. Produkt zawiera specjalny kompleks odżywczy, który sprawia, że włosy są naturalne i miękkie w dotyku. Kosmetyk ma jeszcze inne zalety - jest całkowicie bezpieczny dla włosów i zamknięty w ergonomicznej butelce, która zapewnia niezwykle precyzyjną aplikację.

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Trwała ondulacja jest w Twoim zasięgu nawet jeśli masz grube i oporne na skręt włosy. Wszystko dzięki innowacyjnemu płynowi do trwałej ondulacji Opti Wave marki MATRIX, który poskromi nawet najbardziej nieposłuszne włosy.

Matrix to gwarancja elastycznych i mocno skręconych loków. Produkt zawiera specjalny kompleks odżywczy, który sprawia, że włosy są naturalne i miękkie w dotyku. Kosmetyk ma jeszcze inne zalety - jest całkowicie bezpieczny dla włosów i zamknięty w ergonomicznej butelce, która zapewnia niezwykle precyzyjną aplikację.

Sposób użycia: Nakręć włosy. Następnie aplikuj płyn Matrix Opti Wave do włosów grubych i opornych. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Rezultat:

- Użycie płynu Matrix Opti Wave, pozwala na stworzenie elastycznych i niezwykle trwałych, sprężystych loków.

3474630636750

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
grube
LINIA PRODUKTOWA
OPTI WAVE
POJEMNOŚĆ
od 101ml do 250ml
RODZAJ PRODUKTU
KOLORYZACJA

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję