Tytuł
STAPIZ

STAPIZ Sleek Line Silk 30ml - Odżywka jedwabna do włosów

19,99 zł
Indeks: 5904277710073

Wspaniała gratka dla posiadaczek zniszczonych, przesuszonych, trudnych w rozczesywaniu włosów - odżywka jedwabna marki STAPIZ. Jak działa? Nadaje włosom gładkość, miękkość oraz zdrowy i piękny wygląd. Skutecznie je nawilża i regeneruje. Jest wspaniała szczególnie po zabiegu prostowania włosów. Preparat ma transparentną, oleistą, gęstą konsystencję, ma przyjemny, słodki zapach, który długo utrzymuje się we włosach. Znajduje się w małym i wygodnym opakowaniu. Sposób użycia: Niewielką ilość odżywki równomiernie rozprowadzić na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać. Rezultat: - Włosy są odżywione i nawilżone - Włosy odzyskują blask i zdrowy wygląd - Włókna włosów są odbudowane i zregenerowane...

Ilość
Dostępny

Do darmowej wysyłki brakuje 0,00 zł Darmowa wysyłka od 0,00 zł

Wspaniała gratka dla posiadaczek zniszczonych, przesuszonych, trudnych w rozczesywaniu włosów - odżywka jedwabna marki STAPIZ. Jak działa?

Nadaje włosom gładkość, miękkość oraz zdrowy i piękny wygląd. Skutecznie je nawilża i regeneruje. Jest wspaniała szczególnie po zabiegu prostowania włosów. Preparat ma transparentną, oleistą, gęstą konsystencję, ma przyjemny, słodki zapach, który długo utrzymuje się we włosach. Znajduje się w małym i wygodnym opakowaniu.

Sposób użycia: Niewielką ilość odżywki równomiernie rozprowadzić na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Nie spłukiwać.

Rezultat:

- Włosy są odżywione i nawilżone
- Włosy odzyskują blask i zdrowy wygląd
- Włókna włosów są odbudowane i zregenerowane

5904277710073

Opis

DLA KOGO
kobieta
DO JAKICH WŁOSÓW
cienkie i normalne
LINIA PRODUKTOWA
SLEEK LINE SILK
POJEMNOŚĆ
od 0 do 100ml
RODZAJ PRODUKTU
PIELĘGNACJA WŁOSÓW

Specyficzne kody

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję